Wpis z mikrobloga

Mam fiata bravo 2 1.9 JTD 120 km dziś podczas jazdy zgasł mi od 2 tys obrotów, kompletny brak mocy. Odpaliłem go i od powyżej 1500obrotów ciągle gasł . Do 1500 chodził normalnie. Komputer na desce pokazywał brak ciśnienia oleju. Silnik normalnie cicho pracuje , nie dymi. Co to może być ? #motoryzacja #fiat #bravo #jtd
  • 24
@szaremyszki juteo będę wiedział. Jakby było fizyczne uszkodzenie silnika typu panewki, pęknięcie bloku silnika lub czegoś tak w środku wyłamanie ( np. cylindra) to by chyba były jakieś objawy głosowe czy problem z odpaleniem?
@susuke15 skoro zapala się kontrolka ciśnienia oleju to należałoby sprawdzić ją na stole czy działa. Jeśli nie działa to wymień ją i dalej będziemy diagnozować, jeśli działa to najpierw pomiar ciśnienia oleju ale raczej wyrok znamy.
@aarahon on wybieral z listy wszystko zwiazane z paliwem bo n akompie pokazały się 2 błędy związane z paliwem. Ja jechałem a on sprawdzal błąd.

@szaremyszki wiem o tym bo mówił, powiedziałem że lepiej niech wymieni by chodził jak się należy. Ja wiem że wyjdę na bogacza który każda duperele naprawia . Powiedział że odcina moc różnie, raz było przy 1500 obrotów innym razem 4000. Jak zgasł to skasował błąd i auto