Wpis z mikrobloga

@stol_z_powylamywanymi_nogami: jaki jest sens kupowania lnianej koszuli z długim rękawem tylko po to, żeby go podwijać? :D a lniane przewiewne spodnie nic nie dadzą kiedy nie ma co ich przewiewac :D bez wiaterku są to po prostu długie spodnie i tyle. Nie rozumiem po co tkwić w mękach i gotować się żeby wyglądać jak pedau ( ͡° ͜ʖ ͡°) i żadne teksty ze len o luźnym
  • Odpowiedz
Wołam wszystkich chwalacych lniane ciuchy,bo faktycznie kiedyś miałem jakiś tani lniany garnitur i tak było nieporownywalnie chlodniej niż w krótkich gaciach ( ͡ ͜ʖ ͡) macie jakieś sprawdzone sklepy z lnianymi koszulami, spodniami ?


@TuBiOnest: Giacomo Conti ostatnio koszulę dorwałem. Lepsze niż niektóre orgazmy.
  • Odpowiedz
@niochland: Wszystko sprowadza sie do łydek. Jeżeli macie solidne łydki od natury (bo łydki to 95% genetyka), to krótkie spodenki wyglądają męsko. A jeżeli macie łydki jak Jon Jones, to lepiej trzymać sie długich spodni. #!$%@? uda nic nie pomogą. Wręcz przeciwnie będziesz wyglądal jak kurczak (chicken legs). Suchoklates z dużymi łydkami (jak ten np na zdjęciu) bedzie miał "wieksze" nogi dla oka niż koks z chudymi.
  • Odpowiedz
@mattheo1994 nie wierze ze tylu idiotow chodzi w dlugich spodniach zeby wygladac jak "czlowiek" XDDD


@consanto: wszystko zależy od tego, na ile formalna jest sytuacja. Jak jest powyżej 20° to zawsze chodzę w krótkich gaciach, ale jak trzeba się spotkać z klientem w biurze to jednak wyciągną z szafy długie lniane spodnie…
  • Odpowiedz
  • 0
Coś tu ostatnio pisali, że poważnemu mężyczźnie nie wypada chodzić w krótkich spodenkach. Jak tam dzisiaj się czujecie znawcy etykiety? Jajca zapocone, ale chociaż powaga zachowana?

#modameska #bekazpodludzi
@mattheo1994 W taką pogodę i tak prysznic kilka razy dziennie. Wiec jaja czyste niezależnie od długości spodni.
  • Odpowiedz
@skejna: niestety u mnie 100% len - uczucie, jakbym nie miała w domu żelazka, tak się #!$%@? gniecie po dosłownie sekundzie od ubrania, musiałabym się nie ruszać. no i przy takich upałach lekko drapie skore, no ale ja jestem księżniczka na ziarnku grochu, wiec nie każdy tak ma ()
  • Odpowiedz
@mattheo1994 podczas spędzania czasu na mieście nie trzeba być poważnym mężczyzną. Poważny mężczyzna ma w poważnym domu, w poważnym samochodzie i poważnej pracy klimatyzację, na upał wychodzi tylko na kilka sekund :)
  • Odpowiedz
@mattheo1994 wydaje mi się że kiedyś było to normalne. Mój dziadek co ma jakieś z 200 lat mówi że nigdy nie założył i nie założy krótkich spodni, bo to nie przystoi mężczyźnie
  • Odpowiedz
@biauywilg: Popieram. Ja też uważam, że faceta od chłopczyka odróżnia ubiór.

Jajca zapocone, ale chociaż powaga zachowana?


Takie teksty od razu karzą mi myśleć, że OP jest mentalnym gimbusem.

Niech zgadnę - żołnierzy na placu Piłsudskiego w święto wojska polskiego (15 sierpnia) też byś poprzebierał w krótkie gacie "bo im się jajka zapocą"?
  • Odpowiedz