Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Sorcerer001: zapraszam do mnie do Dubaju. W lecie 50 stopni i 90%wilgotności bywa. Teraz po zachodzie 40 stopni i 30% wilgotności. Ściągniesz bluzę gwarantuje :)
  • Odpowiedz
@blinxdxb: Kwestia aklimatyzacji. W zeszlym roku mielismy 43.2*C pod koniec listopada tylko troche suchszy klimat wiec znosi sie latwiej. W malezji mimo ze relatywnie chlodno to nie fajnie 3 miesiace -_- za to moja kobieta malajka narzeka ze jej goraco w suchszym klimacie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sorcerer001: niby tak, ale mieszkam tu 12 lat, znam ludzi, którzy mieszkają od 3 pokoleń i lato ciężko znieść, głównie właśnie przez wilgotności. Wystarczy, że spadnie do 20 procent i 4 dyszki na mnie nie robią wrażenia
  • Odpowiedz
@mattheo1994: To wszystko zależy od sytuacji. Na przykład jak chcę iść na zakupy to oczywiście ubieram krótkie spodenki, polo i jest ok. Ale na przykład kilka dni temu, też w 30*, miałem spotkanie z dyrektorem pewnej firmy w sprawie przyjęcia mnie do pracy, i nie wyobrażałem sobie pójść inaczej niż lekka koszula z podwiniętymi rękawami, lniane długie spodnie i mokasyny
  • Odpowiedz
Nie zesrsjcie się z.tym lnem xD #!$%@? że to wygląda i tak mocno wakacyjne mało oficjalnie to i nie każdego stać na dobre rzeczy z lnu
  • Odpowiedz
@mattheo1994: Tak tylko mężczyzna na tym zdjęciu jest przystojny, zaś te leszcze co się "poważnie" ubierają zazwyczaj rekompensują sobie wygląd ciuchami. Po chwili i tak podjeżdża chad na skuterze, ubrany w klapki, krótkie szmaciane spodenki, koszulkę z flamingami i ma lepsza branie niż "poważny mężczyzna" gdyż jest pewny siebie i bez kompleksów.
  • Odpowiedz