Wpis z mikrobloga

@maly38: @jokefake: kim ki duk, bodajże 'wyspa'. Natomiast w Chinach smaży się żywą rybę i ona jeszcze żyje jak ją zjadasz (specjalnie starają się nie uszkodzić OUN). A co powiecie na wyjadanie mózgów z żywych małp, przykręconych imadłem do stołu w Indiach?
  • Odpowiedz
@piker: The most notorious scene is one where a poor fishy, struggling to escape, is subjected to having bits of its flesh cut away. The fish is then thrown back into the water, where it swims away, frantic, while the characters chow down. Kim confirms that such scenes are very much real, but defends them, insisting that the fish were cooked and eaten by cast, and crew, behind the scenes, and
  • Odpowiedz
co powiecie na wyjadanie mózgów z żywych małp, przykręconych imadłem do stołu w Indiach?


@raczej_schizotypal: o tym słyszałem i o ile sam lubie małpy, o tyle w indiach zapewne przez ich liczebność są traktowane jak coś w stylu bezpańskich kur ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@SZCZUPAK230: ale po co w takim razie łowisz te ryby? Jeśli robisz tak tylko wtedy, jak złowisz za małą rybę, której nie można zabrać, to spoko. Ale wielu wędkarzy łowi po prostu ryby dla samego faktu ich złowienia i pochwalenia się, jaką dużą rybę złowili. Przecież to jest zaspokajanie jakichś prymitywnych żądzy kosztem tych ryb.
  • Odpowiedz