Wpis z mikrobloga

Dobra. Pierwszy raz pobrałem tindera. Mieszkam w małym miasteczku. Około 10k chłopa, więc każdy każdego zna. Chociaż z widzenia czy z opowieści znajomych itd.. postanowiłem się nie ujawniać od razu bo mam kompleks na punkcie mojego wzrostu. Więc chciałem zobaczyć jak różowe na to reagują. Przy okazji zobaczyć czy serio 90% lasek interesuje się serialami ( )
Znalazłem zdjęcie osoby podobnej do mnie. Serio, jedyne co nas różni to fryzura. Imię wpisałem inne.
Sparowalo mnie z kilkoma dziewczynami. Ale mniejsza o to.
Trafiła się taka jedna z którą pisze mi się zajebiście. Napisała wprost, że nie szuka znajomych a liczy, że trafi na jakąś miłość. No i tu leży problem. Jak z tego wyjść?
Imię to nic. Powiem, że choć trochę chciałem być anonimowy. A co jak zobaczy, że chłopak że zdjęcia to jednak nie ja? Nie wrzucałem zdjęcia jakiegoś Chada 10/10. Sam jestem 3/10 więc i takie zdjęcie wrzuciłem. Zresztą jak pisałem. Chłop jest w cholerę do mnie podobny.
Pomocy.

#tinder #rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #przegryw #tfwngf
  • 34
@Depee jak jestes taki podobny to nie mow ze to fake fota. Powiesz ze to byl dzoen dobrego zdjecia,
A imie... mozesz powiedziec ze w dowodzie masz inne a tu wpisales imie jakim nazywali cie w szkole bo cos tam
@Depee: Wyśmieje to wyśmieje, nie ta to inna. Na to nie masz wpływu.

Poza tym jeśli ścigają cię jakieś laski i musisz się przed nimi ukrywać to zaraz tak cię nie wyśmieje, bo przecież za coś cię ścigają, ciekawe za co, trzeba sprawdzić.
@pollyanna dodam że zdjęcie czarno-białe i mocno wykontrastowione. Duży światłocień. Więc mysle, że to przejdzie. Tylko jednak boje się, że zobaczy różnice :/

@Armityle usunąć to stare po jakimś czasie? Gorzej jak mnie nagle na którymś pozna :v

@keep_calm_and myślę, że przejdzie odpowiedz, że nie chciałem prawdziwego imienia używać, żeby mnie po FB nie szukali, albo że go nie lubię.

Kiedy jej powiedzieć prawde? Przed spotkaniem? jeżeli do takiego dojdzie. Wcześniej? Bo
@Depee: Na spotkaniu będzie w sam raz.

Powiedz że zdarza ci się regularnie że laski ci się nie podobają bo są za grube i dlatego musisz ściemniać bo cię potem ścigają (a przecież jesteś kulturalny i nie powiesz lasce że jest za gruba), ale ona nie jest za gruba i ogólnie jest fajna, więc mówisz jak jest.

;)