Wpis z mikrobloga

Ok, proszę o pomoc w zidentyfikowaniu #ufo #nol po opisie.
Przed chwilą zwróciłam uwagę na nieruchome początkowo światła na niebie. Najpierw czerwone, trochę jakby 3 źródła sklejone blisko siebie, po chwili zgasły i na ułamek sekundy błysnęło zielone lub niebieskie ale pojedyncze i znowu czerwone. Przez chwilę jakby przygasło lekko a następnie przesunęło się po niebie w lewo gładkim i jednostajnym ruchem i znów zatrzymało. Potem zgasło i tyle to widziałam (a już odpalałam kamerę w telefonie). Widział to mój niebieski i córka. Mamy niedaleko lotnisko, więc często latają tu samoloty, czasem jakiś helikopter też i to nie było to. Znajdowało się chyba jakiś kilometr od nas, ale to ciężko ocenić. Na pewno było nieruchome i całkowicie ciche. Może to był dron, ale światła były imho zbyt mocne. Ktoś jeszcze z #gdansk widział i może wie co to było? Bo mamy lekki #mindfuck XD
  • 46
@BuryRysiek jeśli balony meteo mają takie światła i potrafią się tak przemieszczać to mogło być to, ale coś za szybko leciało. Chociaż nie widziałam nigdy, to nie wiem.
@catch: Ja sam nie raz obserwując nocne niebo widziałem na niebie takie obiekty, które niemal stały w miejscu lub bardzo powoli się poruszały i pobłyskiwały różnymi kolorami światła.
@kryzju o, to mogłoby być to, choć widoczne były tylko te punkty świecące, które się po chwili przesunęły jak jakiś dron. No i widać było je dość krótko a taki pokaz laserów chyba by nie trwał 20 sekund. Ujeścisko tutaj jakby co...
@cotosietutajstanelo ja to już nawet się zastanawiałam, czy to nie światła jakiegoś dźwigu, bo sporo się ostatnio w okolicy buduje, no ale zbyt wysoko, a poza tym noc jasna a obrysu nie widać. A potem się przesunęło XD