Wpis z mikrobloga

Ale kobity są p----------e dziś nocowałem u mojej dziewczyny rano poszlismy do sklepu cos tam jemy w kuchni gadamy a cos ją w------o i obrażona pytam o coś ta brzdąka coś pod nosem po pół godzinie ciszy zapytałem czy jak chce to mam sobie pojechać powiedziała "jak chcesz do jedź" to ide ubieram buty w drzwiach mi mówi że jak wyjde to już mam sie do niej więcej nie odzywać. Dojeżdzam do domu po 15 minutach widze jej 7 smsów w stylu że płacze, nie sądziła że jestem w stanie ją zostawić, jak mogłem to zrobić itp. Gdy dzwoniłem płakała mi 10 minut w słuchawke okazało się że sie w------a bo skomentowałem c---i pani w telewizji .-.
#rozowepaski #logikarozowychpaskow #przegryw #stulejacontent
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@hanszimmerman33: a ja uwazam, ze oboje siebie warci.
Jakby nie bylo zachowan pośrodku. Laska sie fochnela o c---i kobiety w tv(ale w sumie ciekawe co powiedziales :p bo moze faktycznie wcale nie bylo to mile i niewinne).
I zamiast znalezc normalne rozwiazanie nie patusiarskie i nie pantoflarskie to wolisz pojechac lasce na mirko xD

A moze wystarczyloby dziewczynie(jesli Ci zalezy) wytlumaczyc, ze nalezy rozmawiac. Moze Ty tez nie widzisz, ze ona ma kompleksy czy cos. I nie masz jej poblazac bo trzeba powiedziec szczerze, ze takie akcje prowadza do konca zwiazku. Ale nie robilabym z niej wariatki, a z Ciebie bohatera.
  • Odpowiedz
@Faveola: kolejna laska co to oczekuje by facet wychodził z siebie by naprawiać to, co z-----i jej rodzice. Szkoda życia na odpady, gdy godzina seksu z dorosłym człowiekiem kosztuje 120 złotych xD
Zrozum, że do wychowywania są dzieci a nie narcystycznopatologiczne szony xD
  • Odpowiedz
Ale kobity są p----------e dziś nocowałem u mojej dziewczyny rano poszlismy do sklepu cos tam jemy w kuchni gadamy a cos ją w------o i obrażona pytam o coś ta brzdąka coś pod nosem po pół godzinie ciszy zapytałem czy jak chce to mam sobie pojechać powiedziała "jak chcesz do jedź" to ide ubieram buty w drzwiach mi mówi że jak wyjde to już mam sie do niej więcej nie odzywać. Dojeżdzam do
  • Odpowiedz
@raczej_schizotypal: XDDDDD

To se idz i plac 120 co mnie to obchodzi? Nie interesuje mnie to. Bo nie o tym bylo zdaje sie w glownym temacie. Zaloz temat o divach, ja sie na tym nie znam i wiedziec nie chce xD

Napisalam jakbys umial czytac, ze zamiast robic z siebie meczennika to bedac w zwiazku albo problem sie rozwiazuje, albo opuszcza sie 2
  • Odpowiedz
@Faveola: nie rozpiera mnie, bo ja nie przywiązuję wagi do tego, co losowy człowiek napisał w necie, zwłaszcza ja:) Widzisz, Ty nadal piszesz, że facet ma wychowywać kobietę, że to jego obowiązek, a wydaje Ci się, że piszesz coś o związku i równości tylko dlatego, że jesteś kobietą i taki stan Ci odpowiada xD Masz jednak rację - śmieci należy z domu wyrzucać, nim cię robactwo zeżre xD
Proszę Cię
  • Odpowiedz
@raczej_schizotypal: jakby faceci nie mieli wad i ich tez nie trzeba bylo wychowywacʕʔ

Spoko to tylko pokazuje jak egocentryczny i zapatrzony w siebie jestes.

Ale fakt lepiej miec gotowy material bez starania, tez wolalabym dostac przystojnego ulozonego i dobrze zarabiajacego mezczyzne bez wad.
Imaginacje xD
  • Odpowiedz