Wpis z mikrobloga

Podobno grubych 2/10 nie gwałcą. Ze nie ma gwałtów, jest tylko potrzeba atencji przez loszki. A jednak. Dziś w nocy dobrał się do mnie współlokator, dużo silniejszy niż ja. Sprawa oczywiście leci na bagiety, a ja na terapie. Trzymajcie za mnie kciuki. #depresja #dziendobry
  • 247
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wsadzenie jej penisa w czasie normalnego snu bez obudzenia (podobno ofiara obudziła się w trakcie) to niemożliwe do wykonania zadanie. Najpierw trzeba byłoby ją przestawić w dostępnej pozycji, potem jeszcze zwilżyć czymś pochwę żeby można było wejść (bo inaczej wielki ból), no coś nierealnego w prawdziwym świecie, żeby ktoś tego nie wyczuł przez sen i obudził się dopiero w trakcie.


@andriankowalski11: Ja czytałem że ludzie na śpiocha brali normalnie laski
  • Odpowiedz
@srogie_ciasteczko: albo komuś ufasz, albo nie. Nie można "ufać trochę" bo to jest najleszy sposób na to żeby zostać na lodzie.
Nie chodzi tylko o forsowanie zamka - ale też o intymność, masz pewność że nikt Ci nie wejdzie kiedy np zaprosiłeś dziewczynę itp hmm no myslalem ze to oczywiste kwestie

A tutaj mamy sytuacje w ktorej mieszkanie ma zamki - tylko jeden pokoj nie ma, i jest to akurat
  • Odpowiedz
Tak, niech idzie na bagiety XD policja od razu weźmie jej stronę, a pewnie się okaże że on się na nią tylko patrzył, no ale to też przecież jest g---t. Nie niszcz normalnym ludziom życia. Nie zarazaj ich swoim s-----------m na siłę...

TAK. DOKŁADNIE. KAZDY ZAREJESTROWANY G---T TO WYMYSŁ KOBIETY. Lecz się ( _)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Tak, niech idzie na bagiety XD policja od razu weźmie jej stronę, a pewnie się okaże że on się na nią tylko patrzył, no ale to też przecież jest g---t. Nie niszcz normalnym ludziom życia. Nie zarazaj ich swoim s-----------m na siłę...

@Goronco: XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz