Wpis z mikrobloga

@sandra925: aż przypomniała mi się wypowiedz klocucha :" fajnie że ci wszyscy którzy dawali dublarz nie umarli ... a mogli" a Kora właśnie dawała dublarz tej małej w okularach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@sandra925: Kora trochę dziwaczała z czasem, stąd zapewne u niektórych nieco mniejsza sympatia. Nie można jednak mówić, że to była po prostu wokalistka. Nie, to była artystka. Niesamowicie rzeźbiła w niektórych utworach i robiła hit z niczego w zasadzie. Nawet takie głupie cykady na cykladach, materiał wyjściowy wręcz żaden, muzyka przeciętna jak do milionów innych utworów, które są wrzucane do płyty na siłę. Ale zaśpiewała to na swój sposób, dodała dynamiki
  • Odpowiedz
@oiio: Ja wiem, czy z czasem? Ona zawsze była artystką z krwi i kości, oryginalna, alternatywna indywidualistka. Praktycznie od zawsze wzbudzała sensację swoim życiem i zachowaniem, chociaż to nie było jej celem. Po prostu tak żyła.

Strasznie smutna wiadomość, chociaż niestety się jej spodziewałem. Wielka osoba o wielu talentach, jedna z najwybitniejszych postaci polskiej kultury ostatnich dekad.
  • Odpowiedz