Wpis z mikrobloga

@lakukaracza_: swoją drogą, śmieszne jest podejście, że jak Polka się spotyka z obcokrajowcem to od razu jest szmatą i nie zasługuje na szacunek. Znam to aż za dobrze, bo nasi rodacy też różnie komentowali mój związek ze Słowakiem. Jakoś ze strony słowackiej komentarze były tylko pozytywnie, a od kilku zakompleksionych Polaków sypnęła się cebula i „ hurr durr polskie kobiety powinny być dla Polaków!”
  • Odpowiedz
@Marek1991: Nowy Testament - zona ma sluchac meza i zamknac ryj (ew Mateusza)
Stary Testament (nadal uznawany przez Katolikow)
- zona ma sie sluchac meza, a jak fika to mozna jej jebnac, w ekstremalnych wypadkach zabic
  • Odpowiedz
@loczyn: nie zabijają krzycząc Allah jest wielki? Nie znęcają się, nie zabijają, bo tak rzecze ich święta księga?

W starym testamencie są zapisy, które obecnie są totalnie nie do przyjecia. I jakoś chrześcijanie się do nich nie stosują. Nie gwałcą w imię wiary.
  • Odpowiedz
W starym testamencie są zapisy, które obecnie są totalnie nie do przyjecia. I jakoś chrześcijanie się do nich nie stosują. Nie gwałcą w imię wiary.

@cienki137: No to nie stosuja sie do slowa Bozego i skoncza w piekle.
  • Odpowiedz
@loczyn: ja #!$%@?ę, gimboateista z ciebie niesamowity.

Nie dostrzegasz pewnej różnicy pomiędzy - Allah jest wielki - wypowiedziane przez gościa co podrzyna drugiemu gardło i "o matko boska" przez babkę co to widzi? xD

@loczyn: Tak jak i nie wszyscy muzułmanie się stosują do swojego słowa. Tak jak się ludzie nie stosują do ograniczeń prędkości itd. Chrześcijanie po prostu ogarnęli, ze nie wszystkie zapisy pasują do współczesnego świata
  • Odpowiedz
@cienki137: ale nie ogarniasz ze modlisz sie do tego samego boga, tylko ze oni nie sa hipokrytami i czytaja litere prawa tak jak faktycznie stoi, a wy palicie glupa pudrujac zgnilizne?
  • Odpowiedz
@loczyn: dlaczego piszesz - MODLISZ. Jestem agnostykiem, bóg może być, a może go nie ma, może jest boska cywilizacja, może jesteśmy wytworem czyjejś chorej wyobraźni. Nie będę niczego wykluczał tylko dlatego, że czegoś nie wiem, nie rozumiem. Mam zbyt ograniczone horyzonty jako człowiek by z pełną stanowczością stwierdzić, że wyższego bytu nie ma.

Generalnie religie, tworząc się, czerpały z siebie nawzajem, więc mnie to nie dziwi, że all in all
  • Odpowiedz
@cienki137: Przeciez nawet nie przeczytales Pisma Swietego, widac to w Twojej niewiedzy.

Tak, oczekuje wiary i stosowania sie w 100% albo po prostu ta religia to jedno wielkie klamstwo i obluda.

Co smiesniejsze ci sami ludzi mowia o tym, ze moralnosc pochodzi od Boga, jednoczesnie samo neguja fakty z pisma, bo sa moralnie zle :D

Przeciez to albo trzeba byc do szpiku hipokryta, albo debilem.
  • Odpowiedz