Wpis z mikrobloga

@sejko: aż tak dobrze nie ma, ale ochrona raczej nie robi problemów. Do tego impreza jest wszędzie dookoła pola namiotowego, szczególnie w lasku nieopodal #pdk ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Było w przeszłości kilka niemiłych incydentów przez nawalonych dzbanów i według mnie dobrze, że na terenie pola ochrona pilnuje porządku.
jedyny prawilny festiwal


@FriPuc: tylko że to typowy rock, w polsce nie ma żadnego typowo metalowego festiwalu albo takiego którego próbuje takim być, żenada to jest, nie będę znowu jechał do niemiec xD starczy mi w sumie już ten mor i rockharz z tego roku i tyle :P
o co tam poszlo że zrezygnowali? Aż tak male zainteresowanie


@onionhero: nie podawali lineupu całego, wysoka cena biletów, zmienili termin gdzie kolidują ze sobą dwa festiwale, także po prostu raczej zwykłe januszostwo, myśleli że rzucą dwa rzeczywiście duże zespoły(papa roach, dropkick), kilka zagranicznych kapeli(korpi, hammerfall, strato, gloryhammer) na 4 dni... i ludzie się zlecą, no ale tak łatwo to nie ma
@onionhero @josedra52: CRF próbował przegnać koła gospodyń wiejskich z terenu festiwalu zapraszając food trucki i podnosząc im opłaty za sprzedaż wyrobów regionalnych. Po tym fala hejtu przelała czare goryczy jednak organizatorzy pomyśleli i rok później było po staremu, dodatkowy smaczek to ochrona którą #!$%@? na zbity pysk dając normalną gdzie ludzi traktują a jak ludzi. W zeszłym roku dałem jednemu chłopakowi kurtkę p/deszczową bo stał i marzł a ja już jechałem