Wpis z mikrobloga

Tragedia panowie i panie. Tragedia. Nie sadziłem, ze jest aż tak źle z naszym społeczeństwem. Nic dobrego to nie wróży niestety. Jeżeli 5tys PLN miesięcznie to już bogacz, który powinien płacić na social dla nierobów to młodym polecam jedyne wyjście - emigracje.

Znalezisko - https://www.wykop.pl/link/4440807/cbos-polacy-chca-wyzszych-podatkow-dla-najbogatszych/
#polityka #neuropa #bekazpisu #bekazprawakow #zalesie
lakukaracza_ - Tragedia panowie i panie. Tragedia. Nie sadziłem, ze jest aż tak źle z...

źródło: comment_GcU5DzFYtfNXuF7KnJroz3nUZErSnvP0.jpg

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
@lakukaracza_: dramat... i te debile jeszcze gotowe to wprowadzic bo poparcie spoleczne. Jeszcze kilka lat takich rzadow i dopieszczania patologicznego pospolstwa to nie wiem kto tu zostanie...beda sie taplac we wlasnym gownie
  • Odpowiedz
@lakukaracza_: Ja zrozumiałem że nie ma ratunku po tym jak Kaczyński ogłosił "obcinamy pensje parlamentarzystom i samorzadowcom" i ogół społeczeństwa PRZYKLASNĄŁ!

Statystyczny Polak nienawidzi elit, chce najwyrażniej zrównać wszystko do jednego, niskiego poziomu.
  • Odpowiedz
@lakukaracza_: no bo przecież tak jest - dla PiSu (i ich przystawki Razem) takie pieniądze to już wyznacznik klasy wyższej, a więcej niż ~8k pln miesięcznie to już burżujstwo pierwszej wody. Oczywiście nie przeszkadza im to cały czas wycierać sobie gęby kwękaniem o opodatkujemy tylko tryliarderów żeby podzielili się z ludem uciskanym podczas gdy nawet powieka im nie drgnie gdy podnoszą podatki tym tryliarderom zarabiającym może 5k pln miesięcznie.
  • Odpowiedz
@lakukaracza_: i wlasnie z takimi ludźmi trzeba żyć w społeczeństwie... Nic sie w tym kraju #!$%@? nie zmieni, niby młodzi ludzie sa nadzeją ale pewnie zostaną zmanipulowani a reszta normalnych wyjedzie...
  • Odpowiedz
@Magromo: Razem to po prostu taka bardziej miejska wersja PiSu, niby się różnią jakimiś mało istotnymi detalami, najbardziej światopoglądowymi żeby nie było, że to to samo, ale tak naprawdę pod spodem w jednym i drugim przypadku jest dokładnie ten sam człowiek prlowski.
  • Odpowiedz
@lakukaracza_: No i jaki procent się opowiada za opodatkowaniem powyżej tej kwoty? Bo bie mogę znaleźć. Śmieszy mnie utyskiwanie wykopków na daninę solidsrnosciowa, skoro są robakami zarabiającymi mniej niż 10 K xdddd
Nawet nie znają takich osób, które zarabiają powyżej miliona rocznie. Bliżej wam do kasjerki w biedronce niż ludzi z takimi zarobkami.
  • Odpowiedz