Wpis z mikrobloga

Cześć!
Dzisiaj zamiast konkretnej propozycji wędrówki, mam dla was całe zestawienie łatwych i przyjemnych szlaków w Tatrach. To głównie trasy, z którymi poradzić sobie powinien niemal każdy, a przy tym gwarantują naprawdę ładne widoki. W sam raz na krótki spacer, wypad z dziećmi, czy plan "B" w razie niepogody.

Link do znaleziska tutaj:
https://www.wykop.pl/link/4440947/latwe-szlaki-w-tatrach-piekne-miejsca-dla-kazdego/

Z góry dziękuję wszystkim wykopującym :)

Wołam osoby, które wyraziły na to chęć. Jeżeli masz ochotę się dopisać, możesz dać znać na PW lub zrobić to w komentarzu.

#gory #podroze #podrozujzwykopem #zainteresowania #turystyka #tatry #gorydlazielonek
Z.....u - Cześć!
Dzisiaj zamiast konkretnej propozycji wędrówki, mam dla was całe ze...

źródło: comment_sEqbBMw7CPH0GnkBOb28mwJHU9xNK4nG.jpg

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Rafi66: Z tych podanych? Z Rusinowej i Gęsiej przy dobrej pogodzie są po prostu świetne widoki. Więc na pewno warto. No i do Gąsienicowej zawsze warto iść, a jak wszystko dopisze, to i nad Czarny Stawy Gąsienicowy. Bo tam już czuć ducha przygody - blisko Kościelca, Orlej Perci itd. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ZielonyZwyboru: bylem wczoraj nad Czarnym Stawem Gąsienicowym. Zrobila sie mgła w 5 minut jak doszlismy nad staw. I nagle ulewa taka ze ludzie zaczeli uciekac i my rowniez, ale widoki rowniez piekne z tej doliny
  • Odpowiedz
@SzaraSara: A to różnie bywa. W schroniskach wiadomo, że bliżej gór. Jeśli się ktoś nastawia na długą trasę, to pewnie warto wziąć pod uwagę. Przy czym wiem, że nie każdy ten schroniskowy klimat lubi, a w niektórych rezerwacja miejsca graniczy z cudem i zostaje "gleba", co już niektórym w ogóle nie odpowiada. U mnie najczęściej to jakieś pokoje w pensjonatach i agroturystykach. Głównie ze względu na większy spokój, bo lepiej
  • Odpowiedz