Wpis z mikrobloga

@NieR: Sterowanie w trybie zadokowanym bez ekranu dotykowego byłoby dość irytujące, a kastracja tej funkcjonalności w trybie zadokowanym jest sprzeczna z hasłem przewodnim konsoli: play together anytime, anywhere. Tak, więc IMO marne szanse ale nadzieje zawsze można mieć. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@newerty: To tak jakbyś #!$%@?ł się do hasła Hello Moto, że nie można podpowiedzieć Hello gdy telefon jest rozładowany. Idź pooglądaj mecz lub zrób coś równie niewymagającego dla szarych komórek, a nie wtrącaj się w dyskusę gdy nie masz nic sensownego do powiedzenia, a najlepiej to...

@goomba-pl: twierdzisz, że coś by było zaprzeczeniem 'play together anytime, anywhere' ale jednocześnie uważasz że niemożliwość ładowania konsoli w trybie stolikowym nie jest tego zaprzeczeniem. Równocześnie uprawiasz jakieś wycieczki personalne sugerując mi niską inteligencję.

Pomijam już fakt, że chcesz zakładać swój sklep (lub już go założyłeś) i rzucasz takimi tekstami do potencjalnych klientów na forum publicznym.

Brawo! Życzę powodzenia!
@goomba-pl: skupiam się na wszystkim co piszesz, i twój argument jest wręcz żałosny bo telefon reaguje na komendy i funkcjonuje normalnie kiedy jest podłączony do ładowarki.
@goomba-pl: to ty czegoś nie rozumiesz. Ja nic nie napisałem o tym ze z konsoli nie da się korzystać kiedy jej bateria jest rozładowana. Konsola traci cześć swojej funkcjonalności kiedy jest podłączona do ładowania.
@newerty: to ty czegoś nie rozumiesz.

Piszesz o rzeczach jasnych jak słońce, że ciężko tego nie zrozumieć.

@newerty: Faktem jest, że mogli to lepiej zaprojektować i umożliwić ładowanie kiedy konsola jest na table top. Nikt nie ma pretensji do telefonu, że nie można go używać kiedy mu padnie bateria. Przychodząc do domu ładujesz go i po problemie - podobnie jest ze Switchem. Utrudnione ładowanie nie kłóci się tym, że możesz