Wpis z mikrobloga

  • 703
Nie kumam czemu przegrywy z wykopu mają taki ból dupy, że różowym podobają się przystojni faceci? A wy to niby oglądacie się za 2/10 BMI 30? xD To są normalne prawa natury. Mam z litości interesować się kimś, kto mnie zupełnie nie pociąga?

I tak macie lepiej niż my, bo możecie być szpetni, ale jak będziecie mieli hajsy to zawsze jakaś 7/10 się nawinie. A kobiety mają tylko jedną kartę przetargową - urodę. Jej brak właściwie wyklucza jakiekolwiek zainteresowanie ze strony mężczyzn, bo wykształcenia, inteligencji, zaradności nikt u kobiet nie ceni. Takie cechy są nawet czasem przeszkodą, bo wpędzają faceta w kompleksy.

A tak w ogóle to wy wcale nie nienawidzicie kobiet. Wy nienawidzicie pięknych kobiet. Bo was nie chcą ( ͡° ͜ʖ ͡°) ot, cała tajemnica, za którą się kryją te wszystkie tinderowe eksperymenty i pełne jadu wpisy. #takaprawda #przegryw #tinder
  • 99
  • Odpowiedz
To z kim niby te 2/10 się spotykają skoro wszyscy faceci poniżej 6/10 są sami? xD te 10% przystojniakow obraca 90% dziewczyn?


@kociooka: Aż tak to nie, ale często tych 10% przystojniaków obraca kilka panien naraz albo codziennie inną. Stąd się biorą te wszystkie opowieści, że faceci to świnie, zdradzają, nie oddzwaniają po jednej nocy. Dziewczyny sięgają po partnerów ze zbyt wysokiej dla siebie półki i liczą na poważną relację, a
  • Odpowiedz
Znam dziewczyny nawet 5/10, którymi faceci się nie interesują. Po prostu są nijakie i nie rzucają się w oczy. Poniżej 4/10 to można liczyć na jakieś zainteresowanie facetów raz na kilka lat i zwykle od jakichs desperatów, no ale rozumiem, że taka dziewczyna, to ma nie wybrzydzać i brać pierwsze lepsze, co się nawinie XD Jak znam jakieś mało atrakcyjne #rozowepaski w związkach z facetami, to zwykle dlatego, że są jakimiś geekami
  • Odpowiedz
@Usmiech_Niebios nie jest to prawda, w każdym da się znaleźć coś co można pokochać, gdyby tak było to starzy ludzie by się rozstawali, wygląd jest ważny ale nie najważniejszy a pomiędzy pięknym a brzydkim jest jeszcze po prostu przeciętny
  • Odpowiedz
@kociooka: wypowiem się za siebie, nie za wszystkich - to nie jest tak, że hejtuję kobiety, które mają jakiekolwiek wymagania. Hejtuję te, które mają absurdalne wymagania, jednocześnie nie oferując sobą NIC. Przykład? Wrzucam screena z Tindera, którego zrobiłem parę dni temu. Żadnego swojego zdjęcia, nic o sobie, ale wymagania do faceta są. A niech facet napisze jakie ma wymagania od kobiety, to od razu hurr durr jakim prawem chcesz czegoś wymagać?
Bielecki - @kociooka: wypowiem się za siebie, nie za wszystkich - to nie jest tak, że...

źródło: comment_B8Kg58G3mXgRjlKPNIoM4nUsTO7rkLtF.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@kociooka no nie masz racji. XD
Znam koleżanki brzydsze niż noc.
Mają chłopaków/mężów i żyją w szczesliwym związku. A powiem tyle że Ci faceci najgorsi nie są.
Ile to filmów na insta jest że z paskudnej kobiety makijażem robia już te 5-8/10
Jeśli brzydka kobieta ma pewność siebie to i znajdzie nie jednego.
Mój chłopak mieszka w dzielnicy, gdzie jego sąsiadami jest fit facet który chodzi na silke, forma utrzymana itd. a
  • Odpowiedz
Brzydki chłop da sobie radę, bo jego wygląd ma drugorzędne znaczenie, większość biznesmenow i polityków jest brzydka jak noc a jednak uważa się ich za ludzi wielkiego sukcesu.

A brzydka baba ma pod górkę całe życie, bo ma problemy nie tylko ze znalezieniem faceta ale i w ogóle, z prawie wszystkim. Ludzie dużo chętniej rozmawiają z ładną baba niż z brzydką. I częściej przymkna oko na procedury, wcisna wyżej w kolejce, potraktuja
  • Odpowiedz
  • 0
@kociooka Dziewczyno, ale zdajesz sobie sprawę, że hipergamia nie jest wymysłem przegrywów, bo ma swoje potwierdzenie w nauce? xD Analiza mitochondrialnego DNA potwierdza, że w toku ewolucji człowieka potomstwo zostawiło bodaj 40% samców i 90% samic. Czyli powiedzenie "każda potwora znajdzie amatora" jest prawdziwe, ale tylko w stosunku do kobiet.

I owszem - w warunkach liberalizacji obyczajów seksualnych sprowadza się to do tego, że 10% facetów obraca 90% lasek. Najlepsi z najlepszych
  • Odpowiedz
@Perkele93 właśnie to faceci 0/10 zarywają często i do 10/10 a potem płacz i wyzwiska oraz wielkie zdziwienie xD z tego co zauważyłam kobiety mniej patrzą na wygląd, może za to na pieniądze bardziej, to fakt
  • Odpowiedz
@kociooka:

ze strony mężczyzn, bo wykształcenia, inteligencji, zaradności nikt u kobiet nie ceni.


To nie jest do końca prawda. Wyobraź sobie swojego wyśnionego księcia lekarza/prawnika etc., który wygląda przynajmniej 6/10 (przeciętnie/normalnie). Wydaje mi się, że w więkoszści przypadków ten ktoś nie będzie chciał Karynki z żabki nie ważne jak ładna by była.

Być może faktycznie atrakcyjność kobiety w oczach faceta wcale nie rośnie proporcjonalnie do inteligencji, ale jednak oczekujemy pułapu inteligencji,
  • Odpowiedz