Wpis z mikrobloga

  • 703
Nie kumam czemu przegrywy z wykopu mają taki ból dupy, że różowym podobają się przystojni faceci? A wy to niby oglądacie się za 2/10 BMI 30? xD To są normalne prawa natury. Mam z litości interesować się kimś, kto mnie zupełnie nie pociąga?

I tak macie lepiej niż my, bo możecie być szpetni, ale jak będziecie mieli hajsy to zawsze jakaś 7/10 się nawinie. A kobiety mają tylko jedną kartę przetargową - urodę. Jej brak właściwie wyklucza jakiekolwiek zainteresowanie ze strony mężczyzn, bo wykształcenia, inteligencji, zaradności nikt u kobiet nie ceni. Takie cechy są nawet czasem przeszkodą, bo wpędzają faceta w kompleksy.

A tak w ogóle to wy wcale nie nienawidzicie kobiet. Wy nienawidzicie pięknych kobiet. Bo was nie chcą ( ͡° ͜ʖ ͡°) ot, cała tajemnica, za którą się kryją te wszystkie tinderowe eksperymenty i pełne jadu wpisy. #takaprawda #przegryw #tinder
  • 99
  • Odpowiedz
I tak macie lepiej niż my, bo możecie być szpetni, ale jak będziecie mieli hajsy to zawsze jakaś 7/10 się nawinie.


@kociooka: masz bekę ze stulejarzy, a sama wierzysz w te same frazesy o kobietach, które lecą tylko na wygląd albo kasę xD #logikarozowychpaskow

zarzudka 1/10
  • Odpowiedz
@dobrze-zbudowany-grubas: + ( ͡° ͜ʖ ͡°)
"ambitne" w sensie - troszkę ambitniejsze niż kryminały i fantastyka, dałam w cudzysłowie, bo to są takie pośrednio ambitne książki, ale dla niektórych jak ktoś czyta Pilcha to jest uuu jakaś mądrala, patrzcie ją. A wg mnie to wcale nie jest jakaś literatura wysokich lotów.
  • Odpowiedz
@kociooka: ja jestem 5/10 tak realnie mysle i musze mega sie napocic i nameczyc zeby poznac jakas kobiete. Powiedzmy, ze realnie musze napisac do 100 kobiet, ale jakies tam 20 odpisze, nie wie... z czego polowa to beda jakies warzywa co beda burczyc jak w karczmie, z kilkoma sie bedzie kleic rozmowa i sie jakos spotka. Poznawanie kobiet to suma twojego i jej doswiadczenia. Pare razy w zyciu nawinely mi sie
  • Odpowiedz
@kociooka:

"ambitne" w sensie - troszkę ambitniejsze niż kryminały i fantastyka,


Czekaj, czekaj, a od kiedy to ambitność książki determinuje gatunek?
Może być ambitna bajka dla dzieci, kryminał czy fantastyka, jak i filozoficzny gniot.
Znowu generalizujesz.

dałam w cudzysłowie, bo to są takie pośrednio ambitne książki,


Nie, to są gatunki :)

ale dla niektórych jak ktoś czyta Pilcha to jest uuu jakaś mądrala, patrzcie ją.

A wg mnie to wcale nie
  • Odpowiedz
@kociooka > Jestem samotną dziewczyną z dużego miasta, gdzie na jednego mężczyznę przypada siedem kobiet

xD albo to ironia, albo mieszkasz w Rosji, albo ewentualnie w Łodzi 10 lat temu xD ciekawe, że wykopki nie zaczęły jeszcze komentować bloga. Co do polajkowania głównego wpisu, to świadczy tylko o tym, że wpis mi się podobał, a co dokładnie i czy się zgadzam z opinią w pełni to inna sprawa, więc ja bym strasznie
  • Odpowiedz
Sporo ludzi w tej nitce miesza znalezienie kogoś na noc z tindera ze znalezieniem partnera życiowego i stąd nieporozumienia
  • Odpowiedz
xD albo to ironia, albo mieszkasz w Rosji, albo ewentualnie w Łodzi 10 lat temu xD ciekawe, że wykopki nie zaczęły jeszcze komentować bloga. Co do polajkowania głównego wpisu, to świadczy tylko o tym, że wpis mi się podobał, a co dokładnie i czy się zgadzam z opinią w pełni to inna sprawa, więc ja bym strasznie nie liczył tych lajkujacych mężczyzn, że wszyscy jak jeden mąż przyklaskuja xD to jest forum
  • Odpowiedz
A tak w ogóle to wy wcale nie nienawidzicie kobiet. Wy nienawidzicie pięknych kobiet. Bo was nie chcą ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@kociooka: Według mnie to oni nienawidzą samych siebie.
  • Odpowiedz
W biologicznym skrócie: 20% najlepszych samców jest związanych (dłużej lub krócej, w różnym okresie swojego życia) z 80% samic. Całej reszcie samców (poniżej 8/10) zostaje te 20%, a statystycznie rzecz ujmując - tym poniżej średniej (5/10) zostaje już bardzo niewiele.


@John_Fitzgerald_Kennedy: co za pierdoły, liczba związków będzie się sumowała do >100%. Ostatecznie to 20% najlepszych samców zwiąże się na stałe z 20% samic, więc dla pozostałych samców pozostaje 80%, nie 20
  • Odpowiedz