Wpis z mikrobloga

  • 703
Nie kumam czemu przegrywy z wykopu mają taki ból dupy, że różowym podobają się przystojni faceci? A wy to niby oglądacie się za 2/10 BMI 30? xD To są normalne prawa natury. Mam z litości interesować się kimś, kto mnie zupełnie nie pociąga?

I tak macie lepiej niż my, bo możecie być szpetni, ale jak będziecie mieli hajsy to zawsze jakaś 7/10 się nawinie. A kobiety mają tylko jedną kartę przetargową - urodę. Jej brak właściwie wyklucza jakiekolwiek zainteresowanie ze strony mężczyzn, bo wykształcenia, inteligencji, zaradności nikt u kobiet nie ceni. Takie cechy są nawet czasem przeszkodą, bo wpędzają faceta w kompleksy.

A tak w ogóle to wy wcale nie nienawidzicie kobiet. Wy nienawidzicie pięknych kobiet. Bo was nie chcą ( ͡° ͜ʖ ͡°) ot, cała tajemnica, za którą się kryją te wszystkie tinderowe eksperymenty i pełne jadu wpisy. #takaprawda #przegryw #tinder
  • 99
  • Odpowiedz
@kociooka nie zgadzam się ze stwierdzeniem, że nic poza urodą się nie liczy. Ostatecznie, kiedy uroda przeminie, pozostaje reszta zalet. Uroda jest dobra na początku. Przy samym poznawaniu się. Potem, jeżeli nie ma o czym gadać, a kobieta okazuje się pustakiem, to facet straci nią zainteresowanie, bo nawet najlepszy seks, stanie się po prostu nudny. Moi partnerzy życiowi nigdy nie szukali pustaków, tylko właśnie kobiet ogarniętych życiowo. Zaradnych i inteligentnych. Zabawnych. I
  • Odpowiedz
@kociooka: to serio dostalo jakies plusy? Zawsze mialem powodzenie u bab (przyzwoita buzka), naprawde bylo tego sporo, kumple zazdroscili. A i tak jestem pewien, ze tej atencji w porownaniu do kobiet, to mialem tyle co 2/10 typiarka. A i jeszcze zeby zdobyc to co chcialem musiałem o to walczyć i sie starać, a nie tylko nalozyc makijaż
  • Odpowiedz
@kociooka: Te typy szukają powodów żeby sobie ponarzekać. Cały świat jest przeciwko nim! I to jest wina kobiet oczywiście. To, że im nie wychodzi z kobietami to również wina kobiet. Czego nie rozumiesz? To jasne!
  • Odpowiedz
@kociooka: to wszystko co napisalas, to jest tylko troche prawda. Spotykalem sie kiedys z dziewczyna ktora byla brzydka, ale byla po prostu zajebiscie inteligentna i ciekawa. Zaradnosc u dziewczyn tez sie ceni, no bo przeciez fajnie jest moc powierzyc dziewczynie cos do zrobienia i miec pewnosc, ze tego nie #!$%@?. To tak zyciowo sie po prostu przydaje.
  • Odpowiedz
@John_Fitzgerald_Kennedy: ale to gowno prawda jest. Ja jestem bardzo brzydki, niski, mam zakola. Teraz juz mam zone, ale jak bylem biednym kawalerem, to przebieralem sobie w dupach jak baba w warzywach. Wystarczy po prostu byc oczytanym, nie byc betonem swiatopogladowym, miec otwarta glowe i byc blyskotliwym. Przystojnym jest latwiej, przyznaje, ale nie zmienia to faktu, ze trzeba byc doslownie kretynem, zeby nie umiec poderwac dziewczyny.
  • Odpowiedz
@kociooka: poza tym, wyobrazasz sobie spedzic jakis dluzszy okres z przystojnym glupkiem? Wracasz do domu, w ktorym czeka na ciebie glupek. Przystojny, ale jednak glupek. Co dalej?

Poza tym, te wszystkie stuleje onanisci nie maja problemu ze swoim wygladem, tylko z charakterem i osobowoscia. Z reguly sa nudni, nic nie czytaja, sluchaja eski, ogladaja netflixa, nie siegaja po absolutnie nic, co wykracza poza glowny nurt. Z takimi ludzmi po prostu nie
  • Odpowiedz
@TestoDepot: a)z wiekiem wymagania różowych spadają, począwszy od pierwszego roku studiów.
b) jest pewne rozwiązanie.
-poprawić wygląd (i bez lamentowania, że morda jest krzywa, bo idealna fryzura i ubiór oraz w miarę dobra sylwetka zapewni różową).
-poznać dynamicznych znajomych. Zgodnie z zasadą: z kim przystajesz, taki się stajesz.
  • Odpowiedz
@kociooka: wez pod uwage jedna rzecz
dla przecietnego faceta nieatrakcyjne sa glownie ulane, grube lochy, ktore, cale szczescie, stanowia poki co mniejszosc
jesli kobieta jest w miare zadbana to bedzie atrakcyjna dla wiekszosci (niestety lub stety)

a dla kobiet zdecydowana wiekszosc mezczyzn jest nieatrakcyjna

A kobiety mają tylko jedną kartę przetargową - urodę.


ok przyjmijmy ze to prawda
tutaj znowu wracamy do tego co napisalem wyzej - mlodej kobiecie latwo stac
  • Odpowiedz
  • 6
@dobrze-zbudowany-grubas

bo wykształcenia, inteligencji, zaradności nikt u kobiet nie ceni

@kociooka: mój wniosek jest taki, że najwyraźniej żadnej z tych cech nie masz, skoro o tym nie wiesz.


Hmm obawiam się niestety, że mam rację - dostałam 300 plusów, w większości od mężczyzn, co potwierdza, że się ze mną zgadzają.

Dwa - wykształcone kobiety są na tym portalu nieustannie krytykowane, bo pokończyły "gównokierunki" i mają jakiekolwiek wymagania względem faceta. Nie mówiąc
  • Odpowiedz
Hmm obawiam się niestety, że mam rację - dostałam 300 plusów, w większości od mężczyzn, co potwierdza, że się ze mną zgadzają.


Argumentum ad auditorem, odrzucam.

Dwa - wykształcone kobiety są na tym portalu nieustannie krytykowane, bo pokończyły "gównokierunki" i mają jakiekolwiek wymagania względem faceta. Nie mówiąc o "women know your limits" i tym podobnych gadkach, które się tu nieustannie przewijają.


To piszą anonimowe konta o anonimowych kontach, to nie jest życie,
  • Odpowiedz
I tak macie lepiej niż my, bo możecie być szpetni, ale jak będziecie mieli hajsy to zawsze jakaś 7/10 się nawinie.


@kociooka: Jak kobieta ma hajs to przecież też się jakaś pijawka nawinie, także w jaki sposób facet ma lepiej?
  • Odpowiedz