Wpis z mikrobloga

Przepraszam że od razu z nomen omen grubej rury: #!$%@? MAĆ XD #kieleckiulaniec tak na prawdę robi debila z siebie, nie z ludzi, skoro myśli że ktoś mu uwierzy że siedział o pięciu krewetkach, a Kasandra sama zjadła 3 McWrapy (bez jednego gryza), krewetki, kanapkę, 3-4 sosy i jeszcze deser do tego. To już jest wyższy poziom obłudy.
Skala żenady: 1 Bebzunator i 5 ulańców, trzyma poziom z Mustanga.

#mocnyvlog
Pobierz PatoPaczacz - Przepraszam że od razu z nomen omen grubej rury: #!$%@? MAĆ XD #kieleck...
źródło: comment_3oX1MdMLfk1nceASoZEDywq2Bp61aqZ1.jpg
  • 20
Albo to był weekend, wtedy limit 15zł nie obowiązuje. Nie obowiązuje też w podróżach, a byli poza Copper Mountain. I w dni nieparzyste też nie. I nie jak już nie nagrywa vloga. A w sumie nie nagrywał jak opiermandalał drugiego wrapa. Czyli wszystko w porządku, zmieścił się w limicie. Wytrwały jest Miedziany Gubernator, i człek silnej woli jest z niego ()
Właśnie dałem raczej ostatnią łapkę w dół bo już mam dość tego, że mi to gówno... mimo "odsubskrybowania" cały czas wskakuje w podpowiedziach filmów (oglądam sporo tematyki żarcia z całego świata). Ten palant myśli, że stulejki będą to zawsze oglądać...
@XXXX1234567 spoko, każdy ma wybór. Ja zacząłem to oglądać bo fascynuję się kuchnią dalekiego wschodu i swego czasu bardzo spodobało mi się w jaki sposób pokazuje to i owo w swoich podróżach. Ale teraz zwyczajnie popłynął na 100k papiera( ͡º ͜ʖ͡º)
Ja zacząłem to oglądać bo fascynuję się kuchnią dalekiego wschodu i swego czasu bardzo spodobało mi się w jaki sposób pokazuje to i owo w swoich podróżach.


@Czesiek_Alf: w tamtym roku przed podróżą do seulu i tokio obczaiłem jeden jego odcinek z japonii. #!$%@?ł mcdonalda. dałem łapkę w dół i nie oglądałem go więcej.
@PatoPaczacz: przeciez ten gosciu nic nie pokazuje ciekawego. Na mikro zobaczylem wpisy, sub, obejrzalem pare odcinkow - gosciu to rak. Pokazuje swoje przecietne zycie i nic poza tym. Wykopki antygonciarz bo uberrak a sami ogladaja spaslaka z kamera. Chyba zarkoltv lepiej do tego tematu podchodzi a tu, o jakie dobre, lepsze niz poprzednim razem i zmiana tematu. Dalem unsuba bo jego kanal nie ma zadnej wartosci a wy tu dyskusje prowadzicie