Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Naprawdę na OLX są same takie osoby?
Przedmiot wystawiony za 500 (co prawda używany, ale w żaden sposób nie wpływa to na jego działanie i zużycie), w internecie najtańsza możliwa opcja za nowy to 700pln, używki bardzo rzadko się pojawiają, bo prędzej ktoś to wypożyczy niż sprzeda.
Oczywiscie nie zaznaczałem opcji "do negocjacji"
Jeszcze przesyłka za darmo najlepiej...
#olx #januszebiznesu
Pobierz lamal - Naprawdę na OLX są same takie osoby? 
Przedmiot wystawiony za 500 (co prawda ...
źródło: comment_9PXJrO2O7X1Q4l8KTacTC4cEWMM2B6rq.jpg
  • 23
@lamal: normalne negocjowanie, nie jest tam "oddej mje, za darmo boś złodziej, a ja biedny polak robak"
Powinieneś napisać na samym początku, "proszę nie negocjować, cena jest ostateczna, mogę zaproponować darmową dostawę i to wszystko."
Dodatkowo ludzie sie targują na olx bo to taki elektroniczny bazar , może nie masz zaznaczonej tejże opcji ale mało kto zwróci na to uwagę. Takie uroki OLX ; ) Jeśli nie lubisz tej formy i zapłać i wystaw na allegro
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AndyMendy: a ciężko jest spojrzeć czy sprzedajacy ma opcje "do negocjacji"? Specjalnie nie zaznaczam zeby nie tracić czasu na takie przepychanki
@betonowecukierki: widziałeś kiedyś na jarmarku sprzedawcę z wywieszoną kartką "sztywne ceny bez negocjacji"?
Po to jest ta opcja w OLX żeby z niej korzystać i informować potencjalnych nabywców.