Wpis z mikrobloga

@karolina9090: a po #!$%@? ty go trzymasz na messengerze? Chyba tobie ta atencja spadła skoro znajomych kolekcjonujesz.

Po #!$%@? do mnie pisze? Jest mi całkowicie obojętny. Jestem już od 4 lat w szczesliwym zwiazku, chyba mu spadla atencja..
@karolina9090: @sillygiraffe: @Kerrigan: Rozstalem się kiedyś z panną po 3 letnim związku w dość burzliwy sposób. Na początku roku jakoś wskoczyła mi do głowy. Postanowiłem napisać na FB właśnie z pytaniem co tam u niej słychać. Spotkaliśmy się w kawiarni. Porozmawialiśmy. Każde z nas dowiedziało się jak ułożyło się życie tego drugiego, powspominaliśmy stare czasy i tyle. Spotkanie się zakończyło i nie zanosi się na kolejne. Rozumiem, że zaburzyłem
@sillygiraffe: Kilka przypadków podobnych do mojego znam osobiście. Nie znam za to żadnego, który nastawiony był w taki sposób w jaki jest to przedstawione na wykopie. Patologią dla mnie za to jest nastawienie drugich połówek obu stron, gdzie w większości przypadków nie zgadzają się na takie spotkania pod przykrywką zazdrości