Wpis z mikrobloga

Każdy gimboateista jak ja zapewne spotkał się z przypadkiem, gdy wierzący używają argumentu:

Spróbowałbyś tak o Mahomecie powiedzieć to byś już był bez głowy

Lub coś w tym stylu. Zawsze, gdy to czytam, myśli kłębią mi się w głowie. Czy on mi grozi? Mam mu dziękować, że już nas ateistów nie mordują? Mam wspierać chrześcijan bo mniej agresywni? Ten argument jest tak debilny, że powinien powstać na niego osobny tag #awislamie

Druga sprawa to jak wiemy katolicy są bardzo uczciwi i nie atakują nikogo. Dlatego trzech moich największych katolickich "wielbicieli" zostało zbanowanych za manipulacje, ataki i nieodpowiednie treści. Kto wie ten wie o kogo chodzi.

Obrazek dla atencji.

#bekazkatoli #oswiadczeniezdupy #gimboateizm #ateizm #bekazpodludzi #islam
lakukaracza - Każdy gimboateista jak ja zapewne spotkał się z przypadkiem, gdy wierzą...

źródło: comment_BfYnEIie5bczfSjpN6IyeGM1lD4UdlXO.jpg

Pobierz
  • 17
Każdy gimboateista jak ja zapewne spotkał się z przypadkiem, gdy wierzący używają argumentu:

Spróbowałbyś tak o Mahomecie powiedzieć to byś już był bez głowy


@lakukaracza_: Ale jest to prawda... w niektórych krajach! ( ͡º ͜ʖ͡º)


śmieszą mnie takie komentarze o Nergalu który na katolicyzm po prostu pluje. "Jak nie podrze koranu to znaczy ze jest #!$%@?ą" xD


@vvertoi: Black metal ma najczęściej charakter antyabrahamistyczny,
MannazIsazRaidoKaunanOthala - > Każdy gimboateista jak ja zapewne spotkał się z przyp...
@lakukaracza_ nie. Argument jest jak najbardziej na miejscu.

Atak na Żydów to ogólny ostracyzm
Atak na islam to zagrożenie uciecuem łba albo #!$%@? ogólnym.

Atak na katolików to zazwyczaj tyrrada #!$%@? i sprawa się rozchodzi.
@lakukaracza_: a co mnie, ateistę, właściwie obchodzi, że ktoś sobie w coś wierzy? Po co mam mu wciskać "oświecone" ateistyczne podejście, skoro to nie prowadzi do niczego innego niż kłótni i poróżnienia się.

Każdy gimboateista jak ja

@lakukaracza_: no w sumie poprawnie się określiłeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@lakukaracza_ Kurla mam lekko inna rozkmine. Co trzeba mieć w głowie zeby obrażać Jezusa/Mahomeda ? Przecież tyle osób oddalo za nich życie i do dzis są prześladowania na tle religijnym. Wstyd sie wypowiadać na te tematy jak sie nie przeczyta całej bibloteki zeby wyrobić zdanie twardego ateisty/katola/muslima. No ale zawsze znajdzie sie gimboateista Pjoter który przeczyta jedna książkę na rok i jeszcze nie na tematy wiary a pozniej sie wypowiada bo un