Wpis z mikrobloga

Dlaczego większość samochodów jest taka brzydka?! Dopiero auta za kilkaset tysięcy złotych lub miliony złotych są piękne ... W Stanach mam wrażenie jest trochę lepiej, taki średni studenciak może sobie śmigać nowym Mustangiem, który widać był projektowany przez kogoś, kto kochał auta i poczucie estetyki miał na poziomie wyższym niż przeciętny Janusz ... Ehh, no, pokażcie mi jakieś nowe auto, które jest względnie tanie i pięknie wygląda ... Czekam.
#pytanie #oswiadczenie #zalesie #samochody #motoryzacja #gorzkiezale
  • 24
Nowe europejskie auta są projektowane i produkowane bez pasji. Kup samochód - Samochód się #!$%@? - idziesz po kolejny. Taki schemat ma się powtarzać co 3-4 lata więc jest to kpina. Podejrzewam, że twórcom nawet się nie chce projektować nowego nadwozia z przekonaniem że i tak za stosunkowo niedługo ich spuścizna pójdzie na złom z uszczelką pod głowica XD Porównaj sobie nowe BMW, niemalże wszystkie identyczne
@LubieDlugoSpac: #!$%@? to podniecanie się Mustangiem przez młodych Polaków mnie bawi w #!$%@? xD
tym czymś jeździ mało kto, bo pali jak smok, a w środku to ma sam plastik i nic niezwykłego xD

jedyne co rozumiem to walenie konia do tego, że to Mustang, ale no #!$%@? bez przesady xD