Wpis z mikrobloga

@Trannitis: Indyki to są #!$%@? niesamowite, wielkie, silne i wredne, absolutna waga ciężka wśród drobiu. Spróbuj podejść do takiego i złapać, to on od razu GULGULGULGUL robi się purpurowy na ryju ze złości i skacze do mordy z pazurami albo dziobem xD Taka robota to musi być katorga, bo z każdym takim #!$%@? musisz się de facto #!$%@?ć na śmierć i życie zanim go załadujesz, a na koniec cwel Cię jeszcze
HrabiaTruposz - @Trannitis: Indyki to są #!$%@? niesamowite, wielkie, silne i wredne,...

źródło: comment_kQyT4DKOqs5oDoSqFLeI7JTcNKCJ9mQm.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Trannitis: na początku czytając, miałem xD effect, ale im dalej w las, tym bardziej uznawałem, że przynajmniej jest jasno określone jakie są warunki pracy i wymagania.
  • Odpowiedz
@LuckyLuq: bo na silowniach trenuja wiekszosc piczki, ja sam chodze i trenuje rozne rzeczy, ale czesto na silowni widze u chlopaczkow intensywnosci zero, a jakas tam sie im masa miesniowa powoli buduje. Wiadomo jak ktos chodzi pare lat i robi byle co to jakos tam bedzie cos widac ze cwiczy i wtedy mozesz tak wlasnie myslec
  • Odpowiedz
@maze Ogólnie tak jak pisze w ogłoszeniu 3/4 razy w tygodniu w godzinach nocnych jedzie się na łapankę indyków. Skurczybyki ciężko łapać bo duże i ciężkie i ładujesz na tira. Z jednej strony nic ambitnego z drugiej trzeba być dosyć zwinnym i silnym jednoczenie. Umowa zlecenie. Tyle wiem
  • Odpowiedz
@Trannitis: #!$%@?, poszedłbym


@XEN_ koles ma troche racji, pomagalem lapac kurczaki na fermie, smrod niemilosierny, kury drapia, praca ciezka, ciuchy do wyrzucenia po jednej nocy, prysznic nie wystarczy zeby to z siebie zmyc. W tym wypadku chodzi jeszcze o indyki ktore sa mega #!$%@?, nie dosc ze ciezkie to potrafia byc agresywne.
  • Odpowiedz
@bananowynick w takie klatki trzeba je wkładać. Lapiesz jakoś pod skrzydła, to je żywe, złe i w gownie a ty musisz te 15-20 kg opanować ale broń boże nie polamac, nie uszkodzić bo mniej pieniążka. Teść jest hodowca, ma kilka kilkunastotysiecznych kurnikow. Nigdy u niego nie robiłem ale widzę jak wiara przy tym tyra. Nie wiem czy aktualnie nie płaci 20 zł za godzinę
  • Odpowiedz