Wpis z mikrobloga

Jakby kogoś interesowało. Byłam dzisiaj w tej hurtowni książek na Ordona, co ostatnio w mediach o nich głośno że duży wybór i tanio.
Tanio to fakt. Maksymalna cena nowej książki to 5 zeta. Książek w cholerę dużo.
Minus pierwszy - są randomowo wrzucone do kartonów. W jednym można znaleźć kolorowanki dla dzieci, romansidło i poradniki jak żyć. Więc trzeba mieć mnóstwo czasu i chęci żeby to przekopać. Tak żeby porządnie to przeorać to z 6h spokojnie.
Minus drugi - kurz. Miałam całe ręce czarne.
Najwięcej radości dla rodziców małych dzieci, tak do lvl5max. Książeczki dla maluchów, kolorowanki, naklejanki, i wszystko to co maluchy lubią za 3 Zeta.
Masę kolorowanek dla dorosłych, tych antystresowych, serio, masa. Jak ktoś lubi to polecam bardzo. Pewnie za piątaka.
Kryminały, fantasy -sporo ale pojedyncze z serii.
Dużo takich tam o wszystkim i niczym, nowoczesna literatura piękna.
Ja wyhaczyłam Łysiaka "salon kłamców 2", i kryminał gościa o nazwisku Arnedahl.
No to tyle, polecam dla cierpliwych :-)
I jeszcze jedno - kurz. Jak się wybierzecie koniecznie weźcie coś do umycia rąk po wyjściu. Serio.
#warszawa #ksiazki #cebuladeals
  • 9
@kk87ko0 hmmm... Widziałam trochę historycznych, II w.św, o poszczególnych bitwach, o Warszawie, Starsza historia typu "życie Władysława Warneńczyka", jakieś biografie, nawet jakaś encyklopedia... Wpadła mi w oko też książka tego czegoś co jest w sejmie, co każe się nazywać kobietą, o tytule "mam na imię Ania" czy jakoś podobnie. Zależy czego szukasz... Edit: przypomniało mi się że było naprawdę sporo o Powstaniu Warszawskim i te klimaty.
Edit2: jeszcze bardzo dużo biografii znanych