Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@salmonistasty: robiłem trzy lata temu w marketingu jednej z firm z kosmetykami (pozwolę sobie pominąć nazwę, ale podpowiem, że kreują się na firmę dla ludzi PONIŻEJ pewnego roku życia xD), de facto współpracowaliśmy może z 3 instagramowymi influencerkami, ale nie raz jak badaliśmy zasięgi i tagi to kurła od #!$%@? było naszych kosmetyków u jakiś losowych młodych lasek z 15 obserwującymi je osobami, kreujące się, że to od nas dostały xD
  • Odpowiedz
Jak ja #!$%@? kisnę z tych #!$%@? insta girl XD chodzi mi o takie instagramowe celebrytki co jeżdżą po świecie XD #!$%@? influacerki czy jak to się #!$%@? pisze XD fitness blogerki XD trendsetterki XD faszon blogerki XD travelerki XD picofthedayki XD które łączy jedna #!$%@? rzecz XD przemierzają rocznie tysiące kilometrów po całym świecie tylko po to żeby w każdym sławnym lub znanym miejscu pokazać swoją #!$%@?ą potężną dupe XD a
  • Odpowiedz
jeżdżenie z zapiekankami z keczupem taryfą na przednim fotelu.


@salmonistasty: wszystko, dosłownie #!$%@? wszystko zrozumiem - strzelaniny, koks wciągany z dup pieniężnych srak, splendor i bogactwo, ale to, to jest prawdziwym hardkorem. Szacun, bo trzeba być kozakiem, by poważyć się na taki czyn. Jazda z zapieksem z keczupem, na przednim siedzeniu taryfy.. ale trzeba mieć jaja ze stali!
  • Odpowiedz
Wydałem książkę i zainwestowalem w kilka profili na insta związanych z podróżami. Jedna z takich dupeczek mających 15 tysięcy followersow zyskała kilkadziesiąt komentarzy z czego z 15 było w stylu "właśnie złożyłam zamowienie", "właśnie kupilam" i tak dalej. Wszystkie komentarze od pięknych dupeczek z masą followersow. Wiecie, ile osób z tego źródła faktycznie kupiło książkę? Zero ( ͡º ͜ʖ͡º) takie to właśnie mamy udawane życie na insta
  • Odpowiedz
@salmonistasty: I straciłeś jakieś pół godziny na analizę profilu, zrobienie super śmiesznego opisu i wstawienie na wypok
Nawet nie próbuj myśleć że jesteś od niej lepszy
Ja zresztą też, bo staciłem 2 minuty (2 minuty 13 sekund) na pisanie tego komentarza...
  • Odpowiedz
@siusiumajtki: nie mogę powiedzieć ile, ale mogę śmiało powiedzieć, że to na pewno 10x tańsze niż zwykły marketing i reklamy w telewizji czy gdziekolwiek indziej, a jak się dobrze znajdzie to i zasięgi podobne, a klient bardziej personalizowany, więc skuteczność większa xD
  • Odpowiedz