Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dostałem się na studia, będę mieszkać pewnie w akademiku w pokoju z 2 obcymi kolesiami, jestem trochę nieśmiały.

Mam takie pytanie - Jak zazwyczaj organizacyjnie wygląda sprawa z intymnością - nagością - przebieraniem się w pokoju ?
Łazienki wspólne na korytarzu.

#studia #studbaza #akademik #studbazaproblems

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
  • 38
Dostałem się na studia, będę mieszkać pewnie w akademiku w pokoju z 2 obcymi kolesiami, jestem trochę nieśmiały.


@AnonimoweMirkoWyznania: Od razu jak wejdziesz do pokoju, to wybierz większego z tej dwójki i ujeb go na #!$%@?ę. Jak już gościa #!$%@? to ściągasz mu majty i śmiejesz się z niego, a potem się rozbierasz i pokazujesz im jak wygląda prawdziwy mężczyzna.
@AnonimoweMirkoWyznania: ogólnie zasada jest taka że nie paradujesz nago po pokoju, bieliznę zmieniasz albo pod prysznicem albo w pokoju jeżeli nikogo nie ma - ale do widoku współlokatorów w samych majtach musisz się przyzwyczaić bo to normalna sprawa jeżeli się z kimś przebywa cały dzień - na późniejszych latach to całkiem normalny widok nawet na pokojowych popijawach bo nikt o to nie daje #!$%@? XD Jednak prawdopodobieństwo że przez te kilka
Miałem w 100% taką samą sytuację. Nie ma co się bać. Ja zjawiłem się w pokoju jak najszybciej się dało i zająłem lepsze łóżko.
Jeśli chodzi o przebieranie to bielizna raczej w łazience albo pod prysznicem.
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja tam jestem wstydzioszek i przebierałem się w toalecie, kumplom zdarzało się latać w samych gaciach. Akademik = intymności czy prywatności za wiele nie uświadczysz, zwłaszcza w pokoju trzyosobowym, ale nie ma się co martwić - akademiki są fajne, szybko przywykniesz, po jakimś czasie nie będziesz na to nawet uwagi zwracał. Wszystko jest kwestią dogadania się, jeśli trafisz na kumatych ludzi - okres życia w akademiku będziesz wspominał bardzo miło.