Wpis z mikrobloga

@BaKuMMz: Jechałeś przez Puck, moje miasto, z niego aż na półwysep zaczyna się najładniejszy odcinek tej trasy, nie mogę przybliżyć mapki, jak jechałeś przez Gdynię ? Cały czas dwupasmówką (DW468 bodajże) aż do Redy, po czym za kościołem w prawo, czy gdzieś wcześniej odbijałeś?
  • Odpowiedz
@BaKuMMz: Zapraszam do rywalizacji w OdLOTTOwa jazda. Zamiast prosić o pieniądze,różne organizacje proszą o kilometry na rowerze. Najlepsza drużyna może zdobyć aż 100 000 zł na realizację swojego projektu. To nic nie kosztuje, wystarczy się zapisać do wybranej drużyny i jeździć z włączonym Endomondo. Jak wiadomo na Wykop zawsze można liczyć!. Osobiście gorąco zapraszam do drużyny Fundacji Hospicyjnej z Gdańska (Link do drużyny).
  • Odpowiedz
Wybaczcie zwłokę w odpowiedzi ale wracałem właśnie z Pomorza na moje mazowsze :)
@Brunner: bo jechaliśmy taką prędkością przez niecały kilometr, elegancki fragment z dużym spadem, aż chciało się przycisnąć więc przycisnęliśmy. W dodatku to było już na powrocie :)
@moxie: Kands Avangarde 2017, jestem bardziej niż zadowolony z zakupu. Od marca przejechałem nim jakieś 3,5 tys. km
@Unik4t: wpisałem w google maps trasa Gdańsk Hel, zaznaczyłem środek transportu
  • Odpowiedz