Wpis z mikrobloga

jak się rozpędziłeś do 65kmph?!


@malinq: @Jaal0504: Z górki. Na ile to jest wiarygodne nie wiem. Ze Skrzycznego po asfaltowej drodze licznik rowerowy pokazywał mi 90 km/h i wydawało mi się że osiągam prędkość światła.
Patrząc na YT to nie jest jakiś wielki wyczyn.
buddookan - >jak się rozpędziłeś do 65kmph?!

@malinq: @Jaal0504: Z górki. Na ile t...
  • Odpowiedz
@BaKuMMz: gratuluje Mirek ( ͡° ͜ʖ ͡°) akurat wczoraj sobie patrzylem na taka trase Gdańsk - Hel. Chciałbym przejechać głównie ścierzkami rowerowymi i żeby było jak najwięcej ładnych widoków. Dasz jakieś rady?
  • Odpowiedz
@malinq: mój mąż na tej wycieczce 60 km/h a mam zwykłego Crossa ;) z górki oczywiście
@pathfinder0: gratuluję, tu jest łączny czas od wyjazdu do powrotu. Czyli łącznie z przerwami, jedzeniem, piciem, kąpaniem w morzu i zwiedzaniem ;) średnia wyszła ok 21 km/h
@FearFactory: da radę, większość trasy asfalt/beton/kostka aczkolwiek jest fragment z drogą nieutwardzoną.
@antarhei: rower kosztował mnie 1900 zł, rękawiczki 30, buty zwykle biegowe za 60,
  • Odpowiedz
@Naturmensch: dokładnie tą trasą którą tu widzisz, piękne widoki, większość trasy ładna i równa, dużo dróg tylko dla rowerów. Czasem trzeba kombinować bo w okolicach pucka zmyło trasę i jest plaża i trzeba objeżdżać.
  • Odpowiedz
@BaKuMMz: Jak wy to robicie wszyscy? XD. Ja przez dwa tygodnie prawie codziennie jeździłem po 30 km, czasami dwa razy dziennie i za każdym razem byłem padnięty. Co ile robisz sobie przerwę? Jakieś jedzenie zabierasz czy tylko woda?
  • Odpowiedz