Wpis z mikrobloga

@BaKuMMz: rok temu robiłem tę samą trasę. Z Gdyni płynąłem z samego rana promem na Hel, a potem na rowerze do Sopotu :) Nie pamiętam wyniku ale podejrzewam, że dużo gorszy niż Twój to i tak czułem w nogach tę trasę przez długi czas :)
  • Odpowiedz
@Speedy: właściwie to co chwilę. Nie jechałem na rekord czasowy tylko dystansowy. Co 30 km średnio robiłem przerwę na popatrzenie na widoki, zjedzenia batona etc.
@KrzysiuPG: obowiązkowo batony. Cukier daje dobrego kopa ale już zrobieniu 100 km nie czułem efektów więc w Helu zjadlem dużego kebsa.
@newtonq: dzisiaj ledwo chodzę ale i tak nie żałuję :)
  • Odpowiedz
@BaKuMMz: Jak wybierasz trasy? Znasz, czy są np. jakieś mapy że ścieżkami? Sam bym jeździł, ale boję się jeździć poza terenem zabudowanym, gdzie auta wyprzedzają często i szybko - nie czuje się komfortowo. Może jak są mapy rowerowe to i bym skorzystał :)
  • Odpowiedz
@BaKuMMz: ja robię 40 raz lub dwa w tygodniu jak wracam z pracki i mi starczy. Szacun ale na takie dystanse po 100 to już bym wolał chyba szosę mieć
  • Odpowiedz
@Tomek7: tak szczerze to obieram jakieś miejsce np puszcza Kozienicka i jadę oznaczoną trasą turystyczną albo wbijam kilka punktów docelowych w google maps i jadę. Ja na szczęście nie muszę się ograniczać, mój rower jest świetny na szosie i daje rade też w lekkim terenie.
  • Odpowiedz
@BaKuMMz: Mój rower też da radę, chodzi bardziej o mój komfort i psychikę. Na uczelni była tragedia z udziałem rowerzystów i od tej pory boję się jeździć po takich drogach, chyba że wiem że bardzo mały ruch. Dobra, to może spróbuje tak sobie planować ;)
  • Odpowiedz
Jak wy to robicie wszyscy? XD. Ja przez dwa tygodnie prawie codziennie jeździłem po 30 km, czasami dwa razy dziennie i za każdym razem byłem padnięty.


@KrzysiuPG: widzisz... po pierwsze trzeba robić przerwy. Dzień jeżdżenia, dzień odpoczynku. Po drugie - rób interwały - np. jedziesz na jakimś biegu te 28-30kph , zrzucasz 2 biegi w dół i jedziesz tak - początkowo 5 minut - z czasem zwiększaj do 10. Potem znowu
  • Odpowiedz