Wpis z mikrobloga

która już dawno miała przecież odlecieć innym klubom za hajs z LM


@GdzieJestBanan: bo jakiś dziennikarz tak napisał? Rok temu też przegraliśmy pierwszy mecz sezonu a i tak byliśmy najdłużej w pucharach z Polski, wygraliśmy MP i PP. Niech inne drużyny z Polski zaczną coś prezentować bo beka z Legii, a reszta siedzi i się tapla w gównie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@GdzieJestBanan: nie jestem kibicem Legii, ale taka jest prawda. Ostatnie sezony w Europie ma stabilne, może z jedną wpadka rok temu. Który inny zespół polski moze się czymś takim pochwalić? Przecież gdy taka Legia czy nawet Lech dojdzie do 3 rundy eliminacji (to nawet nie play off) to już jest wielki sukces, w przypadku Legii byłaby to kompromitacja.

Polska piłka będzie patologią, póki nie będziemy mieli choć 3-4 zespołów z potencjałem
Nienawiść do Legii i jej kibiców odbiera logiczne myślenie. 3-4 lata temu dodałem wpis, w którym rozłożyłem na czynniki pierwsze ranking krajowy UEFA.
Generalnie cały post sprowadzał się do tego, że tak długo jak Legia będzie jedyną drużyną, która trafia fazy grupowej LE, to nie ma szans na to, żeby awansować. Od tego czasu Legia zaliczyła jedną wpadkę, raz awansowała do CL, a sukcesem dla naszych pozostałych klubów było wyeliminowanie Partizana w
@finchharold: ...i grała na ćwierć gwizdka
@JuanKupiec: W innym poście ktoś mi próbował wmówić, że ta porażka to nowy system Legii xD Siły na puchary oszczędzają.
@Wojt_ASR_: Ja nie jestem kibicem żadnego klubu (delikatnie sympatyzuję z Arką, ale to raczej z racji miejsca zamieszkania). To co piszesz to fakt. Nie zmienia to faktu, że ta Legia to wciąż tylko gówno w ładnym papierku, dlatego sprzedaje się troszkę lepiej, niż
@Jerry_Odlotowe_Agentki: Pokaż mi mistrza, który przegrał 11 meczów w lidze.
Barcelona: 1 porażka, 5. miejsce zalicza 13 porażek.
Manchester City: 2 porażki, więcej niż 10 porażek ma dopiero 6 zespół.
PSG: 2 porażki, ponad 10 porażek ma dopiero 5 zespół.
Juventus: 3 porażki, dopiero ósma Fiorentina zalicza ponad 10 porażek.
Bayern: 4 porażki i 6 miejsce jeśli chodzi o więcej niż 10 przegranych.
Lokomotiw Moskwa: 6 porażek.
Teraz przejdźmy do lig