Wpis z mikrobloga

#mirkokoksy co polecacie dla osoby, która ma naprawdę sporo do zrzucenia i niestety przez bliżej nieokreślony czas nie może wykonywać ciężkich ćwiczyń siłowych? wiem, że cardio powinno być tylko "dopalaczem" i choć przy aktualnej kondycji nawet regularny spacer coś tam zadziała, to jednak nie chciałbym zrzucić kg i żeby została mi skóra, chcę ćwiczyć.

Dodatkowo - jest sens od razu kombinować z cateringiem dietetycznym? Micha zawsze była moim problemem, nienawidzę gotować, a atm spokojnie mnie na niego stać
  • 7
@michael93pl: Wiesz catering - no cóż, może być ale jednak lepiej by było gdybyś sam przygotowywał to jedzenie. Nigdy nie wiesz co oni Ci tam dadzą tak szczerze mówiąc.
Ja robie sobie jedzenie na 3 dni, zajmuje mi to szczerze mówiąc 5 minut, mięso wykładam na blache do pieczenia i odpalam piekarnik. Ryż gotuje mi się w tym czasie. Wracam, rozdzielam do pojemników równomiernie i koniec. 5 minut masz 9 posiłków
@Estetykatopodstawa: 10 razy podchodziłem już do odchudzania, siłownia / treningi to dla mnie żaden problem ale myślenie o gotowaniu / przygotowywaniu posiłków, które nie będą monotonne, to jakiś koszmar, zawsze zarzucałem szystko przez te kwestie, stąd też temat cateringu.
To jednak aktualnie mniejszy problem - nie wiem co mogę robić, żeby te treningi były efektywne. Wiem, że ćwiczenia siłowe są najlepsze ale zdrowotnie ( mam problemy z nerwami w lewej ręce)
@michael93pl: najlepiej dopytaj lekarza jakie cwiczenia możesz wykonywać. Możesz plywac? Basen to tez niby kardio ale na okres rehabilitacji może wystarczy. Jak nie możesz uzywac lewej reki, to ja na deseczke i jedziesz sama prawa, do tego przysiady, wykroki, rower. Cwiczylbym tez zdrowa reke.

Co do kateringu to jak masz pieniądze to weź na jakiś czas. Zobaczysz co dają i możesz sobie zapisywać pomysły i pozniej sam będziesz sobie przyrzadzal. Wiadomo
@radziuuu dzięki wielkie, na taką odpowiedź trochę czekałem :) w tym tygodniu mam rezonans i wizytę więc w sumie podpytam jego co robic. Niby powinienem się oszczedzac ale nadwaga nie jest dobra na nic i przez te rękę stwierdziłem właśnie, że to ostatni gwizdek, żeby coś zrobić.