Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#mirki Powiedzcie czy to ja jestem nienormalny czy moja dziewczyna *była.
Własnie rozpadl się moj 3 letni zwiazek..
Powód?






Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 98
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: jego dziewczyna to też emocjonalny przegryw, zamiast sobie kupić je wcześniej, mając możliwość kupiena odpowiedniej marki i rozmiaru, to zrywa z chłopakiem bo jej nie kupił...
a chłopaka zamiast kupić chociażby na #!$%@?, żeby dać jej nauczkę to uznał że pokaże jaki to męski nie jest
W sumie materiał do MTV czy na trudne sprawy idealny o ile prawdziwa historia, ale podejrzewam że serio się wydarzyło takie gówno (
  • Odpowiedz
O podtarcie po dwójce też prosisz faceta


@Mirabelka102: którędy szła twoja logika, źe zrównałas kupowanie tamponów z podcieraniem tyłka?
dlaczego tak neutralna, zwykła rzecz jak tampon KONIECZNIE NIEZBĘDNIE musi być kupowana przez kobietę? cały czas piszecie olaboga miesiąc miała, jak mogla zapomnieć. A może właśnie pamiętała i dlatego powiedziała tydzień wcześniej ej jak będziesz w sklepie to kup jeszcze mleko i tampony?

Zakupy do naszego mieszkania w 99% robi niebieski, każde. I jest absolutnie normalne i naturalne, że
  • Odpowiedz