Wpis z mikrobloga

Witam ponownie wszystkich graczy. W czwartek ocenialiśmy grę Life is Strange z roku 2015.

65,13% przepytanych Mirków bądź Mirabelek grało w tę grę. Średnia ocena tej gry na wykopie wynosi: 7,68. To mniej niż na gry-online (8,9) oraz mniej niż na Metacritic (8,7).

Dziś oceniać będziemy grę: Wiedźmin 3: Dziki Gon z 2015 roku.

W kolejnym głosowaniu będziemy głosować na grę Rayman Legends z roku 2013.

Bardzo proszę o podzielenie się opiniami, wspomnieniami na temat tej gry.

Tag do obserwacji/czarnolistowania: #wykopowegry

Zasady: Oceniamy różne gry z różnych gatunków i różnych okresów. Głosujemy w skali 1 - 10, ocena będzie uśredniona i porównana z ocenami na portalu gry-online oraz metacritic. Głosowania będą się odbywać co 1-3 dni w zależności od wolnego czasu. W komentarzach będzie jeszcze jedna ankieta na temat tego czy grałeś w daną grę.

#gry #pcmasterrace
Pobierz Horvath - Witam ponownie wszystkich graczy. W czwartek ocenialiśmy grę Life is Strang...
źródło: comment_yarsSFLnCmZkb5XMLGB8vJBn3WG9W4Nz.jpg

Na ile oceniasz?

  • 1 5.8% (277)
  • 2 0.6% (29)
  • 3 0.4% (19)
  • 4 0.4% (20)
  • 5 0.5% (23)
  • 6 0.7% (31)
  • 7 2.2% (103)
  • 8 4.0% (191)
  • 9 12.6% (597)
  • 10 72.8% (3446)

Oddanych głosów: 4736

  • 150
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Horvath: 3 cześć to dopełnienie całości i jedna z najlepszych gier action RPG jakie grałem. Fabuła i grafika, misje poboczne miażdzą(to chyba każdy wie) , ale technikalia nadal mogą psuć w niektórych miejscach zabawę, chociażby częste glitche płotki, czy rendering obiektów.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Horvath: A i nie wspomniałem o walce. Wstawiłem Wiedzminowi 9 za to, że walka często wydawała mi się chaotyczna jeśli przeciwników było więcej niż trzech
via Wykop Mobilny (Android)
  • 24
@korporacion: yyyy co? To chyba nie graliśmy w te samą grę, albo pograłeś nią z godzinę. Misje fabularne i poboczne często wymagały nie tylko walki, ale też rozwiązania zagadek, zaangażowania w opowiadają historię, a także oszukiwania swoich pobratymców.
Downgrade poprawili w patchach i wygląda świetnie, nie można tego zaprzeczyć. Zdaje mi się, że próbuje na wyrost shejtować świetną grę