Wpis z mikrobloga

Kupiłem nowy telefon więc #rozdajo stary Honor 7 Właśnie przywracam ustawienia fabryczne cobyście nie przegląali moich zdjęć i aplikacji. Nówka z najwyższej półki to to nie jest, ale nowego telefonu bym przecież nie rozdawał.

Losowanie przez #mikrorandom za 24h od momentu publikacji postu. Tylko powiedzcie mi jak z tego korzystać bo nigdy nie używałem.

W komentarzy stan plecków
F.....7 - Kupiłem nowy telefon więc #rozdajo stary Honor 7 Właśnie przywracam ustawie...

źródło: comment_B60KrzKX9RGIMdhQ1UgSP9bnsNKmlMi2.jpg

Pobierz
  • 75
@aniaczy: Nie korzystam z etui. A przecież kieszeń to bardzo bezpieczne miejsce na telefon - miekki nie rysujący materiał z każdej strony. Teraz mam LG v30, ryzykuje nosząc bez euti ale jest bardzo ładny więc po co szpecić ? :p

@fstab: Serio? To co jeszcze muszę zrobić?
@Fasho77:
Możesz liczyć, że ktoś, kto go wygra - nie będzie się bawił w odzyskiwanie.
Wysłać mi a ja sobie odzyskam, pośmieję się a następnie przykleję go do motocykla jako kamerę sportową,
https://www.eset.pl/O_nas/Centrum_prasowe/Aktualnosci,news_id,11672/Jak_wyczyscic_swoj_smartfon_przed_jego_sprzedaza_
Możesz też nadpisać dane dodatkowo.

Dawniej dla sportu bawiłem się w skup takich urządzeń, dysków itp. ile będę w stanie odzyskać a potem sprzedawałem już czyste ( ͡° ͜ʖ ͡°)