Wpis z mikrobloga

  • 0
@L3stko: Znowu te same upośledzone argumenty aby tylko dowalić ateistom xD


@zirytowana_plaszczka: skoro te same, to może jednak mają rację. Wisi mi dowalanie ateistom. Z ateistami jest jak z gejami, są sobie nimi i nie obnoszą się. Ci co pyszczą to gimboateiści i- jak w tym dowcipie - zwykłe pospolici ped...
  • Odpowiedz
@L3stko: Mają się nie obnosić czyli pewnie mają cichutko siedzieć w kąciku i ani pisnąć a już w ogóle nie krytykować jakichkolwiek poczynań Kościoła w Polsce, zgadłem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

skoro te same to może jednak mają rację


Jeśli ktoś powtarza to samo po czym jest to po raz setny obalane to chyba jednak nie.
  • Odpowiedz
@L3stko: ale mówisz o przeciwnikach kk, a ja jestem antyklerykałem. Zatem kto pluje we własną tradycje? Ludzie, którzy wiedzą, że tych świąt nie obchodzę duchowo, a mimo tego zapraszają mnie na wigilię?
  • Odpowiedz
@Liwiia 85% Polaków "deklaruje" katolicyzm przyjmując chrzest będąc niemowlakiem XD!
I 90% ateistów nie dokonuje apostazji, bo nam się nie chce... sami sobie jesteśmy winni tych statystyk, ale co zrobić ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Liwiia widocznie masz wierzącą rodzinę i znajomych... dużo ludzi bierze też śluby kościelne bo "fajnie wygladaja", albo "bo babci będzie miło" mimo że sami są niewierzący ¯_(ツ)_/¯
Nie popieram tego, ale taka jest rzeczywistość
  • Odpowiedz
@Liwiia no i właśnie jest mnóstwo takich osób i takich, którym się nie chce iść do księdza z jakimś podaniem, żeby #!$%@? z listy wierzących XD! Jestem tego żywym przykładem, ale kiedyś to zrobie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz