Wpis z mikrobloga

#sokoolrings

Dalej o beast camp!
Na obozie i treningach, stwierdziłem, żeby się nie zajechać będę sobie robił takie jakby smarowanie gwintów "grease the groove" w międzyczasie kiedy prowadzący coś opowiadali plus czasem zgłaszał się do ćwiczeń/progresji które omawiali. Głównie co jakiś czas próbowałem sobie straddle planche, front levera, press to handstand, pompke na rękach i próby stania na jednej. Prowadzący i zajęcia w kolejności jak byli (1/2):
Victor Kamenov - pokazywał w sumie klasyczne progresje do wszystkiego, pare ciekawych hintów, np. ze staniem na jednej ręce próbować tak że ściana jest obok Ciebie i pomagasz sobie z balansem tylko stopą (genialne!). Zabawnie wyglądało jak pokazywał cięższe elementy, bez totalnej spiny, mówiąc do nas przy tym, gdzie ja gdy robię to cały czerwony, trzęsawka i zapowietrzony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Vadym Oleynik - w sumie nie była to osoba która aż tak mocno chciałem spotkać, a okazało się całkiem spoko. Najbardziej mnie zaskoczył jak wyjaśniał "swoją" technikę podciągania, dipów i pompek. Nie mówił oczywiście że to jest prawidłowa czy tam najlepsza technika tylko jego, w skrócie:
- podciąganie, wisisz luźno ale pod kontrola, nie napinasz brzucha ani niczego innego (aby nie marnować energii), przy podciągnięciu łokcie do zewnątrz aby czuć było bardziej plecy. W sumie jak spróbowałem to coś w tym było no i koleś przy wadze 86kg podciąga się z 80kgx5.
- dipy, tu też jakoś dziwnie, łokcie nie wąsko przy ciele tylko szerzej tak 45 stopni, no i zejście poniżej 90 stopni.
- pompki na ziemi, tu łokcie miały iść też szerzej chyba jak barki i przy zejściu na dole masz dotknąć ziemi w trzech punktach brzuch, klata, broda.
Daniels Laizans - mistrz świata, skubany wysoki jak na ten sport, coś pod 185cm. Dość mocno skupił się na planche, pare ćwiczeń ale w sumie za bardzo nic innego czego nie widziałem w necie, jedynie może planche lean z asystą osoby ktora trzyma twoje nogi na gumie i tak jakby je podrzuca aby lepiej aktywować brzuch. A no i pokazał co robić pod One arm front lever, głównie najwyższe wznosy jakie w potrafisz i trzymanie na dwóch rękach z przenoszeniem środka ciężkości.

Żeby nie było za długo bo pewnie nie chce się czytać pozostała trójkę opiszę następnym razem :)

#kalistenika #mikrokoksy #streetworkout
Pobierz sokool - #sokoolrings

Dalej o beast camp!
Na obozie i treningach, stwierdziłem, ż...
źródło: comment_faHf49cx4ctPMhYg2ULyRG2GTUu048Qu.jpg
  • 6