Wpis z mikrobloga

  • 12
Jeśli wyjdzie kiedyś sprzed kompa i w realu walnie do laski na wstępie podobnym tekstem, a w odpowiedzi dostanie w twarz gromkim śmiechem, to może się skapnie o co chodzi :-)
  • Odpowiedz
@wiem_wszystko Mam wrażenie, że niemal każdy wpis z hasztagiem tinder pokazuje, jaką biedę umysłową reprezentują wykopki. Dziewczyna kulturalnie odpisała, a Ty dowaliłeś tekstem w stylu gimbusa. I jeszcze jesteś z siebie na tyle dumny, że to publikujesz. No nie mam pytań.
  • Odpowiedz
@VCO1: @pejczi: @Ponczo88: @damianooo5: idioci. skąd ona moze wiedzieć czy nei ma ze mną o czym rozmawiać jak o niczym jeszcze nie rozmawialismy. jak chce spławiać niech zrobi to z rozumiem: nie mam dzieci ale nie rozmawiam z osobami uprzedzonymi takimi jak ty. a nie #!$%@? ze nie ma o czym ze mną rozmawiać. skąd moze wiedziec lool. idioci xDD

Jak lasce podobają sie faceci wyżsi niz 180cm
  • Odpowiedz
@wiem_wszystko: lol jeszcze spojrzałem na twój nick ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A teraz odpowiedz sobie na jedno zasadnicze pytanie - Czy jesteś szczęśliwy lub bogaty? Jeśli nie, to tak naprawdę niewiele wiesz i nie masz wysokiej inteligencji, a jedynie wygórowane ego i kompleksy.
  • Odpowiedz
@wiem_wszystko: patrząc na takiego tindera i ludzi z wykopu jacy tu sa, to byle przeciętny, normalny chłop jak tam sobie zacznie szukać dziewczyny to szybko znajdzie, a one odetchną z ulga ze nie musza sie juz wiecej z przegrywami użerać xD
  • Odpowiedz