Wpis z mikrobloga

Wczoraj kupiłem mx5 i jaram się jak mały chłopiec, niestety póki co w garażu się robi xD Dach w opłakanym stanie, załatam co mogę i oby wytrzymało jakiś czas, aż uzbieram i kupie nowy Bałem się, że auto będzie rude jak to w ich zwyczaju, ale o dziwo nie ma tragedii, wszystko ładnie dopieścić i można się delektować jazdą, a jazda tym autem to coś pięknego, ten powiew wiatru ahhh :D #motoryzacja #jdm #miata #mazda #mx5 #1.6 #nb
Pobierz
źródło: comment_IjkRWL0Go1F0s823fo6iKZVZrhY25EOn.jpg
  • 32
@Atreyu: Jest w planie wbić na kanał, to się przekonam dokładnie co się tam kryje i co będę mógł to ogarnę. Mam nadzieje że nie będę płakał :D
A co do drewnianej kierownicy to kwestia gustu, osobiście mi się podoba, drewniana jest też gałka zmiany biegów.
@Atreyu: a co do upalania, no za taką kwotę ideału szukać nie mogłem. Blacha wygląda na bardzo dobry stan i to przede wszystkim mnie przekonało by brać. Kwota jak widać, nieduża jak porównać ceny owych samochodów :) Co do silnika, to wiadomo, rozrząd, jakies przewody itp wymienic i mam nadzieje pośmiga jeszcze trochę :D
@Bociek01: Ja ok 173 brat coś koło 180 i On mieści się tak praktycznie na styk.
@Bociek01: Dzięki :) Ogólnie z tego co czytałem, to wchodzą ze wzrostem 190. Tylko sądzę, że wygodnie to już nie będzie. I też zależy czy bierzesz to jako np drugie auto, jeśli tak, to bierz pod uwagę, że tym się zajebiście śmiga bez dachu (tak wiem jak u nas z pogodami... :D) więc wtedy wzrost nie będzie robił takiego problemu.
A i podobno fotele z wersji NA są niższe, co też
@Bociek01: Mam 180 i uważam, że to praktycznie max (kumpel mający 186-187 cm jeździ raczej niekomfortowo). Dla wyższych poleca się w NB spłycenie foteli przez usunięcie części pianki, podobno trochę pomaga ;)