Wpis z mikrobloga

Bardzo proszę Was o Pomoc.

Szukam chętnych Wykopowiczów, którzy razem zamieszkają w moim mieszkaniu na kilka, może kilkanaście dni.

Adres mieszkania: Warszawa-Bemowo

Z decydowałem się na ten krok, jako że widziałem że już raz ktoś miał podobny problem i Wykopowicze mu pomogli.

W skrocie,

W mieszkanie od ponad dwoch lat wynajmowalem parze pakistanczyk i polka, po 2 latach maja dwojke bachorow i prawdopodobnie trzecie w drodze, na pytanie kiedy sie wyprowadza odpowiadaja ze nigdy :D nie palca za wynajem od ponad 6m mieszkanie wygladlad mocno sredni (wiadomo muslimska dzicz), umowa juz nieobowiazauje mieszkanie zajmuja nielegalnie.

Podsumowaujac szukam dwoch panow ktorzy zamieszkaja z ta urocza para za darmo na kilka, może kilkanaście dni dodatkowo dostajac za to kase (do uzgodnienia) oraz pare litrow wodki do konsumcji TYLKO NA MIEJSCU :) co by nie bylo za smutno z nasza kochana para :D

Mam nadzieję, że Wasza obecność sprawi, że para odejdzie w siną dal :)

Dodatkowo powiesze w miszkaniu kartki z informacja ze "przebywajac w nim zgadzasz sie na nagrywanie" i oczywiscie was poprosze byscie nagrawali nasza urocza pare a filmy na wykop i YT

Sprawy finansowe do dogadania

Będę wdzięczny za pomoc

Ogłoszenie powazne i prawdziwe !!! INFO PROSZE NA PRV !!!

WSZYSTKO ROBIONE BEDZIE NA LEGALU UMOWA NA WYNAJEM DLA WAS ITP.....

#wynajem #niechcianilokatorzy #pdk #czynsz #mieszkanie #lokatorzy
zemer - Bardzo proszę Was o Pomoc.

Szukam chętnych Wykopowiczów, którzy razem zami...

źródło: comment_aUP4mUFb2jiLZ1B9gjyUIYQ78mYK17ux.jpg

Pobierz
  • 334
@zemer: a to jak umowa wygasła nie można wezwać policji do pomocy w eksmisji? No przecież prawa tam mieszkać nie mają? Wzywałeś? Ciekaw jestem bo sam mam kilka mieszkań ale nie miałem jeszcze problemów, żeby ktoś przestał płacić.
@maniakbitcoin: nie można, musi być mieszkanie komunalne bo nie można wywalić kogoś na bruk. Patrz mój komentarz wcześniej. W dodatku taki najemca spieprzający z mieszkania, może Ci celowo jest zdemolować, raz w TV mówili że wynieśli całe meble, a np. do kibla nawsypywali masę gruzu. Takiej rodzince nic nie zrobisz, kaucji nie oddadzą skoro i tak czynszu nie płacili.
@CherryJerry: hmm faktycznie doczytałem porażka, rozumiem z tymi co mają jeszcze tytuł prawny do mieszkania i nie płacą - prawo chore ale to jeszcze bym jakoś zrozumiał - choć powinna być ustawa że po 3-6 msc niepłacenia przy umowie out na bruk przez policje nieważne czy mają umowe czy nie i kim są.

Hmm inne kroki to może pozgłaszanie do organizacji gdzie się da że zalegają z długami, zgłoszenie się do
Kurde, powiem, że mam podobny problem.

Podczas podpisywania umowy myślałem, że robię to z dobrego serca i pomagam potrzebującej kobiecie. Teraz uważam, że była to czysta głupota z mojej strony niezasługująca na żadne usprawiedliwienie.

Z początkiem lipca wprowadziła się do mnie Baba, która twierdziła, że wynajmująca robi jej piekło z życia. Szkoda mi się jej zrobiło. Wynająłem jej 1 pokój na równo miesiąc, czyli do końca lipca i zgodziłem się, żeby wyjątkowo
@gawixon: Jeżeli nadal masz klucze do mieszkania to czekasz aż baba wyjdzie, wymieniasz wkładki w zamkach (kup je wcześniej i czekaj aż pasożyt wyjdzie na dłużej niż 5 minut) i zamykasz mieszkanie. Jeśli będzie się dobijać, to nikogo nie ma w środku. Jeżeli wezwie policję, to niech pokaże aktualną umowę. Zakładam, że takiej nie będzie mieć.
Ważne jest to, że nie wolno Ci wpuścić policji do mieszkania, aby nie sprawdzali, czy