Wpis z mikrobloga

Bardzo proszę Was o Pomoc.

Szukam chętnych Wykopowiczów, którzy razem zamieszkają w moim mieszkaniu na kilka, może kilkanaście dni.

Adres mieszkania: Warszawa-Bemowo

Z decydowałem się na ten krok, jako że widziałem że już raz ktoś miał podobny problem i Wykopowicze mu pomogli.

W skrocie,

W mieszkanie od ponad dwoch lat wynajmowalem parze pakistanczyk i polka, po 2 latach maja dwojke bachorow i prawdopodobnie trzecie w drodze, na pytanie kiedy sie wyprowadza odpowiadaja ze nigdy :D nie palca za wynajem od ponad 6m mieszkanie wygladlad mocno sredni (wiadomo muslimska dzicz), umowa juz nieobowiazauje mieszkanie zajmuja nielegalnie.

Podsumowaujac szukam dwoch panow ktorzy zamieszkaja z ta urocza para za darmo na kilka, może kilkanaście dni dodatkowo dostajac za to kase (do uzgodnienia) oraz pare litrow wodki do konsumcji TYLKO NA MIEJSCU :) co by nie bylo za smutno z nasza kochana para :D

Mam nadzieję, że Wasza obecność sprawi, że para odejdzie w siną dal :)

Dodatkowo powiesze w miszkaniu kartki z informacja ze "przebywajac w nim zgadzasz sie na nagrywanie" i oczywiscie was poprosze byscie nagrawali nasza urocza pare a filmy na wykop i YT

Sprawy finansowe do dogadania

Będę wdzięczny za pomoc

Ogłoszenie powazne i prawdziwe !!! INFO PROSZE NA PRV !!!

WSZYSTKO ROBIONE BEDZIE NA LEGALU UMOWA NA WYNAJEM DLA WAS ITP.....

#wynajem #niechcianilokatorzy #pdk #czynsz #mieszkanie #lokatorzy
zemer - Bardzo proszę Was o Pomoc.

Szukam chętnych Wykopowiczów, którzy razem zami...

źródło: comment_aUP4mUFb2jiLZ1B9gjyUIYQ78mYK17ux.jpg

Pobierz
  • 334
  • Odpowiedz
@zemer: Twoje mieszkanie? To nic nie szkodzi na przeszkodzie zebys upublicznil tutaj adres. Bo tak publicznie to nie warto spraw zalatwiac, moze jakis Captain sie znajdzie i uratuje dzien
  • Odpowiedz
@zemer:
Dwie rzeczy. Pierwsza - po Twojej stronie jest naturalnie "słuszna racja", a ochrona lokatorów w polskim wydaniu to kpina.

Druga, to że niestety wyszedł z Ciebie nosacz - zamiast zapłacić stówę czy dwie prawnikowi, wolisz stawiać wódżitsu na Bemowie, bo to taki hehe sprytny sposób. To nie jest sprytny sposób. To jest bardzo głupi sposób. Przy odrobinie ogarnięcia ze strony patoli (a o to nietrudno - przecież ma swoje
  • Odpowiedz