Wpis z mikrobloga

@lukija: waż się za każdym razem o tej samej porze np. rano. Dopiero wtedy będziesz miała miarodajny wynik który możesz porównać z poprzednim.
@lukija: wahania wagi mogą występować, nie przejmuj się tym. Szczególnie okres może mocno namieszać z wagą.
Dbaj o to żeby od poniedziałku do poniedziałku był spadek wagi.
Polecam też mierzyć obwody, jak spadają to luks :)
@lukija: co do ważenia się po treningu, ma to tylko sens, jeżeli chcesz sprawdzić czy ubytek wody został uzupełniony w trakcie treningu czy może jest jej deficyt a może za duże nawodnienie. Innego sensu to nie ma.
Jak chcesz się ważyć żeby sprawdzić Twoją wagę w spoczynku, to jedyny miarodajny pomiar jest rano po wypróżnieniu się, na czczo.
@lukija: dokładnie tak, jak koledzy piszą. Ważenie w takich samych warunkach. Ja się ważę zawsze rano, na czczo, po toalecie. Wagę stawiam zawsze na tej samej płytce w przedpokoju, bo potrafi być różnica, jak stoi w innym miejscu :D I nie martw się wahaniami. Mi przed okresem waga potrafi pokazać 3kg więcej :D
@koxiak no niestety ( ͡° ʖ̯ ͡°) ja specjalnie ważę się przed, w trakcie i zaraz po, żeby widzieć, jakiego rzędu są różnice. I tak średnio wychodzi 2-3kg.