Wpis z mikrobloga

@guzikb: Jeśli to sam ból głowy w tym miejscu to ból "okularny", jeśli towarzyszą mu conajmniej dwa objawy z listy: nudności, światłowstręt, dźwiękowstręt, wymioty, zaburzenia koncentracji, problemy z mową, zaburzenia widzenia, problemy z pamięcią kłopoty z równowagą lub to będzie migrena. Swoją drogą migreny bardzo często występują bez tego słynnego bólu głowy, tylko jako zestaw kilku…nastu z tych objawów. I trzeba z nimi koniecznie przejść się do neurologa specjalizującego w migrenach
@Axoi według Twojego wpisu nie mam migreny, miewam rano silny ból z lewej strony czoła, takie kłócie które mija po godzinie lub biorę ibuprofenum i wtedy przechodzi szybciej. Zauważyłem, że ból pojawia się częściej w niedzielę kiedy jestem wyspany bo w tygodniu wstaje o 5.00
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@guzikb: biorąc pod uwagę okoliczności powiązane ze nagłą zmianą ilości snu to może być sam początek stanów migrenowych albo co gorsza klastrowych bólów głowy, na Twoim miejscu bym poszła z tym do lekarza zanim będzie gorzej. Sprawdź okuliste najpierw bo to może bym powiązane ze wzrokiem, jak nie to neurolog. W żadnym razie nie powinno się takich powtarzalnych objawów ignorować bo mogą świadczyć o czymś bardzo złym.