Wpis z mikrobloga

W Izraelu był chyba każdy... Loty do Izraela są śmiesznie tanie.


@dixieman: Każdy to nie, ja nie rozumiem podjarki tym chorym krajem i nie zamierzam tam jechać tak długo jak długo nie będą w nim respektowane prawa człowieka w akompaniamencie koszernego kwiku o holokauście i złych Polakach.
  • Odpowiedz
@Aerials: akurat kraj jest bardzo wyjatkowy i niesamowity... Ale pokazywać komuś zdjęcie na zasadzie: "łaaaał, patrz, byłem w IZRAELU!!!" To można było w głębokim PRLu bo wtedy była to wyprawa w kosmos na którą prawie nikt sobie nie mógł pozwolić... A teraz? Wsiadasz w rajanera , rezerwujesz hostel na booking...I tyle... Żadna filozofia i żaden powód do chwalenia się jakby się zrobiło coś niesamowitego.... A takie zdjęcia z pustyni można
  • Odpowiedz
akurat kraj jest bardzo wyjatkowy i niesamowity...


@dixieman: To chyba ostatnie przymiotniki jakich użyłabym do określenia tego tfu kraju. Co tak wyjątkowego i niesamowitego w nim jest (oprócz krajobrazu)? Nienawiść do całego świata?
  • Odpowiedz
@Aerials: To była koszerna manipulacja przecież. Tak chory, że aż wyjątkowy. Reguły aż tak pod-zwierzęce, że aż niesamowite. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A po drugie my nie lecimy, bo zgodnie z koszerną segregacją oraz ich odmianą świętej księgi efektywnie nie możemy wrócić cało i zdrowo. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Do tego wrzuca to na mirko, żeby go antysemiccy Polacy nie zaminusowali. (
  • Odpowiedz
Tak chory, że aż wyjątkowy.


@TalmudNawetNajlepszyZGojow: Jej, to chyba najcelniejszy opis jakiego można użyć. Faktycznie niesamowite jest po pierwsze to co się tam dzieje, a po drugie sposób w jaki wciąż Izrael jest postrzegany. High five, współczucionko za II WŚ i róbcie swoje, naziolki, wam wolno!

Zakładam, że koszerna segregacja to przykład pozytywnej dyskryminacji ( ͡° ͜ʖ ͡°) Getta wszak powstać mają ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@Aerials: czytałeś jego poprzednie wpisy?

Mireczki, niebawem wyruszam w długa i daleką podróż. Myslałam o zakupie pałki teleskopowej ( ͡° ͜ʖ ͡°) . Możecie polecić coś ultralekkiego i ultrawytrzymałego?


Gdzie to tacy antysemici są, że nagle koszernej pałki trzeba? No chyba nie w Polsce! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
W Izraelu był chyba każdy... Loty do Izraela są śmiesznie tanie. Chwalenie się , że było się w Izraelu to jak rozgłaszanie na prawo i lewo, że wyjechało się do Wieliczki.


@dixieman: nie byłem ani w wieliczce ani w izraelu xD przegryw
  • Odpowiedz