Wpis z mikrobloga

W Izraelu był chyba każdy... Loty do Izraela są śmiesznie tanie. Chwalenie się , że było się w Izraelu to jak rozgłaszanie na prawo i lewo, że wyjechało się do Wieliczki.
  • Odpowiedz
@dixieman: tak, bo tylko wycieczki i kraje, do ktorych samolot kosztuje więcej niż 5k się liczą kwiii. Pacz Halyna somsiad był w Izraelu, a myśmy się wybraly do Dominikany kwiii. I wrzuca zdjęcia w mediach społecznościowych, a Przecie bylet taki tani tam kwiii hehe.

Weź typie przemyśl swoje podejście do życia
  • Odpowiedz
@nothingtown: zupełnie nie o to chodzi... Ja sam bylem w Izraelu dwa razy. Ale wyjazd do Izraela to było "coś" 20, 30 lat temu. Teraz jest to tania forma turystyki/wypoczynku i nie widzę żadnego powodu do przechwalania się tym jakby to był jakiś wyjątkowy i niesamowity sukces... To tak jakbym się chwalił, że pojechałem pociągiem do Bytomia.
  • Odpowiedz
@dixieman: Widzisz jakiegoś innego podróżnika, turystę na tym zdjęciu poza mną? No tak, jeśli odwiedza się miejsca typu Jerozolima, czy Masada to tam będą tłumy, zawsze. 20 lat temu pewnie tez były, nie czaruj. Ja preferuje podróże z dala od utartych szlaków, gdzie turystów za wiele nie spotkasz. Swoją drogą polecam zabawę zwaną Geocaching, dzięki temu dotrzesz w piękne, mało oblegane miejsca.

I jeszcze jedno, czy ja pisze że to
  • Odpowiedz