Wpis z mikrobloga

@Nild: Oglądasz je na serwisie który uzyskał na to prawo od samej postującej osoby, ale to prawo nie przechodzi z automatu na Ciebie. Możesz je oglądać jako uczestnik tego serwisu (Tinder), możesz je również zapisać dla swoich celów, czy pokazywania znajomym. Natomiast udostępniłeś zdjęcie dalej na publicznym forum, a to już jest prawnie chronione. Stąd pytam raz jeszcze - gdzie w regulaminie Tindera znalazłeś, że udziela on licencji wszystkim ludziom
  • Odpowiedz
Ja z tego wszystkiego tylko nie rozumiem logiki ludzi w komentarzach, że jeśli ktoś staje po stronie osoby otyłej, to pewnie sam od razu jest grubasem. XD Serio? To szczupła osoba już nie może akceptować większych od niej?
Ale co do reszty dyskusji nie będę się wypowiadać.
  • Odpowiedz
@Nild: Nie odbieraj tego osobiście, po prostu prowadzę małą krucjatę z niewiedzą w internecie odnośnie praw autorskich oraz wizerunkowych. Pewnie walka z wiatrakami ale kij tam...

Jeśli interesuje Cie sam układ skalny, proponowałbym dokadrować zdjęcie przy jego wrzucaniu, chociaż tak naprawdę to też jest niedozwolone z punktu widzenia praw autorskich. Natomiast podejrzewam, sama autorka tego zdjęcia przy jego przycięciu nie miałaby specjalnie problemu, więc byłbyś w miarę czysty ( ͡
  • Odpowiedz
@Nild:
Szczerze to pomyślałem, że pytasz o tą skałę, żeby do niej zagadać xD, ale #!$%@? wykopowych różowych już cię przejrzało.
  • Odpowiedz
@Amishia: na tinder układ jest prosty. Oglądasz ludzi którzy tam są i oni mogą obejrzeć Ciebie. A tutaj jest wystawione w jedną stronę. Tinder nie jest publiczny tylko dla użytkowników.
  • Odpowiedz
@Nild: Najpierw festiwal #!$%@? gdy widzą laskę z nadwagą na tinderze, a zaraz potem płacz że różowe oszukujo bo nie wrzucają na tindera zdjęć na których wyglądają tak jak wyglądają w rzeczywistości.
  • Odpowiedz
@kwasnydeszcz: gdzie on w ogole przywalil sie do jej wygladu typiaro? Juz nie pierwszy raz pokazujesz jak nie potrafisz myslec i trzymasz stron rozowych nawet jesli nikt nic nie wspomuna. Idz zrob kupe czy cos i zacznij myslec, zamiast robic z siebie typowa idiotke
  • Odpowiedz
Nie wiem, kto popisał się większym buractwem: autor wątku, czy wykopki, które go bronią i udają, że jego zamiarem nie było wyśmianie aparycji tej panny. Mocna żenada, ale nie od dziś wiadomo, że Wypok przyciąga biedę umysłową.
  • Odpowiedz