Wpis z mikrobloga

@SweetiePie: osoby napisały swoją interpretację, która się różni od na przykład mojej. Poprosiłem o wskazanie DOWODU że OP się naśmiewa z wyglądu różowej. Według mnie on dał całe zdjęcie, żeby było widać horyzont a zresztą miał prawo to wstawić.
  • Odpowiedz
@kwasnydeszcz z Tobą jest serio coś nie tak ( ͡° ʖ̯ ͡°) #!$%@? się niemal do każdego, nie potrafisz czytać ze zrozumieniem (już Ci to kiedyś pisałem, ale oczywiście nie odpisalas- pewnie dlatego, że nie potrafisz używać argumentów). Op wrzucił zdjęcie z tindera i pyta się o skałę...o #!$%@? na bank się śmieje z tej dziewczyny bo przecież to nie mozliwe, że go to serio może interesować.
  • Odpowiedz
@SweetiePie: w jednym aspekcie muszę Ci przyznać rację. OP mógł ją wyciąć wiedząc, że społeczeństwo wykopu jest bardzo toksyczne pod względem obrażania. Nie zgadzam się jednak, że OP chciał tę osobę obrazić.
  • Odpowiedz
@Konkol: lol. skąd w tobie tyle frustracji ? to Ty na zdjęciu ? skąd założenie że gość jest spermiarzem xd.. dziewczyna ma dużą nadwagę, i jest to skrajnośc. A on normalnie odpisał że taka mu nie odpowiada co nie dziwi.
  • Odpowiedz