Wpis z mikrobloga

Poza tym nie o Ewelinę tu chodzi


@Nild: @kwasnydeszcz:

Ziomek pisze że nie chodzi mu o łaskę a o skalę w tle a rozowe, że czemu disuje laskę. A PRZECZIEZ TO ONE SAME JA DISSUJA W TYM MOMENCIE ZAKLADAJAC I WKLADAJAC MU DO UST ZE NILD SIE Z NIEJ NAŚMIEWA xD
  • Odpowiedz
kiedy Mirek pyta o skałę...

Ziomek pisze że nie chodzi mu o łaskę a o skalę w tle


@dorszcz: @DoDoLot: już nie róbcie #!$%@? z logiki, a z siebie idiotów. dobrze wiecie o co mu chodziło. jakby pytał o skałę to by wykadrował zdjęcie tak, żeby przedstawiało skałę.
  • Odpowiedz
  • 226
@kwasnydeszcz ale ty tak poważnie? Ja #!$%@? jemu naprawdę chodziło o skałę. Przynajmniej ja to tak zrozumiałem, a jeśli widzisz coś innego tym poście to chyba masz jakiś problem.
@Nild....
  • Odpowiedz
@Nild: no myślałem że tak głupim się nie da być ale nasze różowe zmieniły moje zdanie xD kurna mówisz o skale a one same sugerują że jest gruba i mają problem ze to Ty to mówisz xD jebnięte
  • Odpowiedz
już nie róbcie #!$%@? z logiki, a z siebie idiotów. dobrze wiecie o co mu chodziło. jakby pytał o skałę to by wykadrował zdjęcie tak, żeby przedstawiało skałę.


@kwasnydeszcz: XDDDDDD ja #!$%@?, ani przez moment nie pomyślałem, że koleś się śmieje z tej laski, dopóki nie zobaczyłem #!$%@? w komentarzach
  • Odpowiedz
@NieUsune: przecież nie o to chodzi, tylko o to że dobrze wie że wrzucając zdjęcie, nawet jeśli on się nie naśmiewa to zaraz zlecą się debile i będą komentarze: ale wieloryb itp. ośmieszanie.
  • Odpowiedz
@Nild: Dlatego wrzucenie kwasnodeszczopodobnych na czarno było już od dawna bardzo dobrym pomysłem. Cieszę się, że pomimo tego udało Ci się znaleźć ww. skałę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@krolowa_elfow: właśnie o to chodzi. Koleś wrzucił zdjęcie i pyta się o kamień. Różowe naskakują, że wyśmiewa się z jej otyłości. Prawdę mówiąc przez myśl mi nie przeszło, żeby on się z niej naśmiewał, a wręcz sam się zastanawiałem, gdzie to jest.
  • Odpowiedz