Wpis z mikrobloga

miałem w lipcu zakończyć tag #prosilechoruje i właśnie to robię
Wczoraj już dodałem zdjęcie na fb, ale dziś chciałbym osobiście Wam podziękować tutaj.
Od tygodnia już jestem na praktykach na oddziale na którym rozpocząłem leczenie.
Fantastyczne uczucie.

Powrót tam zajął mi mniej więcej tyle ile mam konto na wykopie. Czyli 3 lata i 9 miesięcy. W lutym 2014 trafiłem na onkologię i hematologię dziecięcą w Poznaniu. We wrześniu 2014 ostatni raz byłem na oddziale jako pacjent, a w październiku przed autoprzeszczepem szpiku kostnego założyłem konto na wykopie.

Dużo się przez ten czas działo, zbierałem tutaj m.in. na leczenie czy opisywałem kolejne historie pobytów w szpitalu pod tagiem #prosilechoruje Teraz studiuje na wymarzonym kierunku i to chyba tyle.

Chciałbym Wam wszystkim podziękować za wsparcie, za pomoc zarówno finansową jak i duchową. Gnidzie się niestety nie udało wygrać mi się udało. Dlatego warto walczyć o swoje marzenia! Nie poddawajcie się, nawet jeżeli jesteście w największym dnie waszego życia. Można i naprawdę trzeba marzyć, a swoje marzenia poprzeć pracą i wytrwałością.

We wrześniu mam jeszcze dwie poprawki, które mam nadzieję zdam. Następnie będę robił certyfikat językowy, pracował w kole naukowym w którym już i jestem, a za może kolejne 4 lata uda mi się zdobyć jakiś grant czy staż ale najpierw wrzesień!

Dzięki jeszcze raz za wszystko Mireczki lecę bo się spóźnię na tramwaj, a trzeba na praktyki lecieć.

#medycyna #oswiadczenie #zdrowie #historiajednejfotografii
p.....e - miałem w lipcu zakończyć tag #prosilechoruje i właśnie to robię 
Wczoraj j...

źródło: comment_oRxfoq9VbsYWwooxH3RJkExZjrrIbR4k.jpg

Pobierz
  • 101