Wpis z mikrobloga

Oficjalnie stwierdzam że dyskusja z #4konserwy nie ma sensu. Oni po prostu wolą żyć w swoim wyimaginowanym świecie.

Można im tłumaczyć fakty na temat transpłciowości z punktu widzenia pierwszej osoby. Tylko po co? Będą minusować i sugerować że nie mam racji, chociaż że sama przez to przeszłam.

Podziwiam @artpop za determinację. Ja już tracę wiarę w rigcz tych ludzi, ale nie chcę się jeszcze poddawać.

#neuropa #bekazprawakow #urojeniaprawakoidalne #lgbt #transblogasek
Pobierz liskaa - Oficjalnie stwierdzam że dyskusja z #4konserwy nie ma sensu. Oni po prostu w...
źródło: comment_Vc4enVnw9erMpBoM7aVIWX4cGKQt3mXr.jpg
  • 59
Trans-Exclude Radical Feminists. Feministki tak dogłębnie #!$%@?, że uważają trans-kobiety za męskich szpiegów którzy próbują wniknąć do ich organizacji.


@Naxster: Jak to traktować poważnie? Nich transy, femi i homo żyją w swoim piekiełku. Mają prawo do własnych kłopotów i poglądów, jak każdy człowiek. Ludzie mają dość tego, że to towarzystwo afiszuje się, narzuca, negliżuje publicznie i zachowuje wulgarnie oraz zmusza innych do akceptacji takich zachowań.
@Yoyek5: nie mam pojęcia o czym ty pieprzysz, ale proponuję sie tak z tym nie afiszować. Żyj sobie w swoim piekiełku i nie wychodź z niego.

@patrzpan: akurat ten skrót mi brzmi jak onomatopeja odgłosu który Homer Simpson mógłby wydać