Wpis z mikrobloga

Oficjalnie stwierdzam że dyskusja z #4konserwy nie ma sensu. Oni po prostu wolą żyć w swoim wyimaginowanym świecie.

Można im tłumaczyć fakty na temat transpłciowości z punktu widzenia pierwszej osoby. Tylko po co? Będą minusować i sugerować że nie mam racji, chociaż że sama przez to przeszłam.

Podziwiam @artpop za determinację. Ja już tracę wiarę w rigcz tych ludzi, ale nie chcę się jeszcze poddawać.

#neuropa #bekazprawakow #urojeniaprawakoidalne #lgbt #transblogasek
liskaa - Oficjalnie stwierdzam że dyskusja z #4konserwy nie ma sensu. Oni po prostu w...

źródło: comment_Vc4enVnw9erMpBoM7aVIWX4cGKQt3mXr.jpg

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Transgenderzym jest choroba psychiczna, ktora nalezy leczyc!
Jestem jak najbardziej za zwiazkami homosemsualnymi, ale jak slysze, ze facet uwaza sie za kobiete i mam go brac za normalnego aw tym samym czasie, ludzi przedstawiajacych sie jako Jezus mam uwazac za nienormalnych to cos jest nie tak.
Caly czas licze, ze ktos pojdzie po rozum do glowy i zdelegalizuje te trans-#!$%@?.
  • Odpowiedz
@liskaa: moment, bo tu nie o swiatopoglad chodzi a o logike i nomenklature. Piszesz ze jezeli trans kobieta lubi kobiety, to jest homoseksualna.
Innymi słowy - ja rozumiem tak:
Jezeli kobieta, przeszła transformacje i stała sie (domniemuje) mężczyzną, lubi kobiety to jest homoseksualna. Vide - mężczyzna lubiący kobiety jest homoseksualny. Jest logika? Według mnie nie.
Ale, jeżeli okaże sie że trans kobieta, wcale nie jest mężczyzną, tylko już nie kobietą
  • Odpowiedz
@liskaa
pisz o tym jak ciężko dyskutować z przeklętym #4konserwy
pokaż tylko swoje komentarze w pic related
Może pochwal się, na jakie argumenty odpowiadasz, droga oświecona... y... e (do wyboru, nie chcę nikogo urazić)
  • Odpowiedz
  • 0
@waldenstrom no pokaż mi tych socjalistów-noblistów.

ale masz rację, że wciąż duża część naukowców opłacanych z publicznych pieniędzy na państwowych uczelniach ma problem z odrzuceniem socjalizmu, nie chcąc negować systemu, którego uczyli się od małego i dla którego pracują. Tak jest np. w Polsce
  • Odpowiedz
Caly czas licze, ze ktos pojdzie po rozum do glowy i zdelegalizuje te trans-#!$%@?


@kluha666: zdelegalizuje czyli co? będzie trzeba pokazać płeć w dowodzie zanim kupisz ciuch damski lub męski? będą sprawdzać dowody przed wejściem do toalety? bo wiesz transy wcale nie muszą się przyznawać nikomu do nie bycia zwykłymi dziewczynami/chłopakami.

pokaż mi swój zestaw chromosomów, a powiem ci kim jesteś


@blisko_kebab: jak mi zapłacisz 400zł za badanie
  • Odpowiedz
@liskaa: takim ludziom nie wyksztalcil sie mozg do takiego poziomu, zeby byl zdolny do myslenia „co gdyby trafilo sie to mi albo komus z mojej rodziny”. Empatia jest silnie zwiazana z inteligencja. Nie bez powodu typowe „prawaki” (specjalnie negatywnie bo mowa o tych skrajnych) to przedstwiciele nizin spolecznych czy zawodow ktore wymagaja ukonczenia 4 klasy SP. Olac i zyc swoim zyciem, choc rozumiem frustracje
  • Odpowiedz